فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا از مرگ یک زوج جوان در این شهرستان به دلیل بی احتیاطی و انشعاب غیرمجاز کابل برق خبر داد.

مرگ یک زوج جوان به دلیل انشعاب غیرمجاز برق در صومعه سرا

به گزارش عصر یکشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ اردشیر آقاجانی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر مرگ یک زوج جوان در صومعه سرا، ماموران به صحنه وقوع حادثه اعزام شدند. وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد یک جوان 34 ساله برای آبیاری شالیزار به زمین زراعی خود وارد که پس از روشن کردن پمپ آب ، دچار برق گرفتگی شد و جانش را از دست داد.

به گفته سرهنگ آقاجانی، علت مرگ این جوان بی احتیاطی به سبب انشعاب غیرمجاز کابل برق بوده است. وی اضافه کرد: همسر متوفی نیز به این زمین مراجعه کرد که دچار برق گرفتگی شده و بعد از انتقال به بیمارستان، فوت کرد. شهرستان صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و میرزاکوچک در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
فصل کشت برنج در گیلان، همه ساله از اواخر اسفندماه آغاز و با برداشت محصول در شهریورماه به پایان می رسد. به طور معمول، تا نیمه اردیبهشت ماه، بیشتر اراضی شالیزاری استان برای نشاءکاری آماده می شوند.

 

منبع: ایرنا

 

 

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
 کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپا
رئیس پلیس «فتا»ی مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از آنان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X