فرمانده انتظامی شهرستان سیروان گفت: فردی که به انگیزه انتقام جویی برادر زاده 3 ساله خود را به قتل رسانده بود، ساعاتی پس از ارتکاب به قتل دستگیر شد.

 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ابوالقاسم ایمانپور، اظهار کرد: ساعت 10 صبح امروز 20 اردیبهشت وقوع یک فقره قتل در شهر لومار به پلیس 110 گزارش شد که بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: بررسی های مقدماتی پلیس مشخص کرد، فردی به انگیزه انتقام جویی از برادرش و به دلیل اختلافات ملکی، برادرزاده 3 ساله خود را به قتل رسانده است.
فرمانده انتظامی سیروان گفت: متهم به قتل در کمتر از یک ساعت دستگیر شد و هم اکنون جهت بررسی بیشتر موضوع پرونده ای تشکیل و متهم در بازداشت بسر می برد.
به گزارش ایرنا، از ابتدای سال 96 تاکنون وقوع چند قتل در شهرستان های مختلف این استان بویژه در مهران روی داده است.
16 فروردین گزارشی مبنی بر قتل جوان 24 ساله در شهرک اسلامیه مهران با استفاده از اسلحه برنو و توسط پسر عمویش دریافت شد.
26 فروردین ماه نیز فردی در شهرک اسلامیه مهران با ضربات چاقو به قتل رسید که ضارب بلافاصله دستگیر شد، همچنین یک فقره چاقوکشی منجر به قتل نیز 25 فروردین در روستای چالاب شهرستان مهران منجر به کشته شدن یک نفر شد.
6 اردیبهشت ماه نیز یک فقره درگیری منجر به قتل میان چند جوان در ایلام روی داد که منجر به کشته شدن یک نفر شسد که با تلاش عوامل انتظامی قاتل در کمتر از 24 ساعت در شهرستان اندیمشک دستگیر شد. 

 

منبع: ایرنا

 

 

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
قیمت سکه در هفته گذشته 70 هزار تومان افزایش یافت
قیمت سکه در هفته گذشته مجددا با نوساناتی همراه بود به‌طوری که سکه تمام در اواسط هفته حدود ۷۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X