کشف نامه‌ای درکنارجسد خونین مرد جوان، انگیزه جنایت هولناک را فاش کرد.

انگیزه جنایت هولناک فاش شد

ساعت 13:30 دقیقه چهارشنبه 20 اردیبهشت، مردی با کلانتری 125 یوسف آباد تماس گرفت و با صدای لرزان از جنایتی در اتاق سرایداری ساختمان نیمه کاره‌اش خبر داد.«دقایقی قبل به ساختمان آمدم که متوجه شدم در ساختمان باز است.

اما از سرایدار خبری نبود. به‌همین خاطر به اتاق سرایداری رفتم که پس از ورود ناگهان با جسد خونین سرایدار افغان روبه‌رو شدم. »پس از حضور مأموران کلانتری در محل حادثه، موضوع به بازپرس منافی آذر و تیم تحقیق اعلام شد. با حضور تیم جنایی مشخص شد پسر 22 ساله با ضربات جسمی سنگین، در خواب به قتل رسیده است.از سوی دیگر در کنار جسد مقتول نامه‌ای پیدا شد که انگیزه قتل در آن بیان شده بود.

«سزای کسی که مرا آزار و اذیت کرده، همین است.» همچنین میله آهنی خونین هم در اتاقک سرایداری کشف شد.در ادامه تحقیقات مشخص شد کارگر ساختمان مجاورکه پسر 17 ساله و از دوستان مقتول بوده بلافاصله و به‌ طور مرموزی ناپدید شده است.

با توجه به اطلاعات به‌ دست آمده، پسرنوجوان به‌عنوان نخستین مظنون پرونده قتل تحت تعقیب قرارگرفت. پس از تحقیقات مقدماتی، بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و دستگیری کارگر فراری را صادر کرد.

 

منبع: روزنامه ایران

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
 کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپا
رئیس پلیس «فتا»ی مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از آنان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X