کشف نامه‌ای درکنارجسد خونین مرد جوان، انگیزه جنایت هولناک را فاش کرد.

انگیزه جنایت هولناک فاش شد

ساعت 13:30 دقیقه چهارشنبه 20 اردیبهشت، مردی با کلانتری 125 یوسف آباد تماس گرفت و با صدای لرزان از جنایتی در اتاق سرایداری ساختمان نیمه کاره‌اش خبر داد.«دقایقی قبل به ساختمان آمدم که متوجه شدم در ساختمان باز است.

اما از سرایدار خبری نبود. به‌همین خاطر به اتاق سرایداری رفتم که پس از ورود ناگهان با جسد خونین سرایدار افغان روبه‌رو شدم. »پس از حضور مأموران کلانتری در محل حادثه، موضوع به بازپرس منافی آذر و تیم تحقیق اعلام شد. با حضور تیم جنایی مشخص شد پسر 22 ساله با ضربات جسمی سنگین، در خواب به قتل رسیده است.از سوی دیگر در کنار جسد مقتول نامه‌ای پیدا شد که انگیزه قتل در آن بیان شده بود.

«سزای کسی که مرا آزار و اذیت کرده، همین است.» همچنین میله آهنی خونین هم در اتاقک سرایداری کشف شد.در ادامه تحقیقات مشخص شد کارگر ساختمان مجاورکه پسر 17 ساله و از دوستان مقتول بوده بلافاصله و به‌ طور مرموزی ناپدید شده است.

با توجه به اطلاعات به‌ دست آمده، پسرنوجوان به‌عنوان نخستین مظنون پرونده قتل تحت تعقیب قرارگرفت. پس از تحقیقات مقدماتی، بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و دستگیری کارگر فراری را صادر کرد.

 

منبع: روزنامه ایران

 

 

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
تحلیل صادق زیباکلام از ماجرای آزاده نامداری
 ماجرا از این قرار است که دو روز پیش تصاویری از آزاده نامداری منتشر شد که او را بدون حجاب در فضایی سبز نشان می داد. همسر نامداری و فرزندش نیز در این تصاویری حضور داشتند. در پشت تصویر افراد دیگری نیز دیده شده اند. براساس گزارش این تصاویر از سفر خانوادگی آزاده…

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X