خواننده رپ ایرانی در دومین جلسه بازپرسی در مقابل دو پسر مقتول و مادرش به دفاع از خود پرداخت.

حمید باید حقیقت را بگوید

صبح امروز حمید صفت درحالی كه دو پسر مقتول و مادرش در جلسه حضور داشتند،به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در تحقیقات گفت: قصد جنایت نداشته و در زمان درگیری تنها به صورت پدرخوانده اش ضربه زده است. كاری كه انجام دادم درست نبوده اما وقتی پدرخوانده ام در برابر اعتراضم گفت زدم كه زدم عصبانی تر شدم.
 
این درحالی بود كه پسران مقتول خواهان بیان حقیقت و واقعیت ماجرا از حمید شدند و از همسرپدرشان نیز به خاطر نقش داشتن در مرگ پدرشان شكایت كردند. آنها اعلام کردند، بیان واقعیت از سوی حمید در تصمیم آنها تاثیرگذار است. مادر حمید نیز گفت: همسرم اخلاق تندی داشت ولی من او را دوست داشتم. مثل تمام زن و شوهرها باهم اختلاف داشتیم اما این به معنای آن نبود كه قصد كشتن او را داشته باشیم.
 
به دستور بازپرس منافی آذر حمید به زندان منتقل شد تا نظریه پزشكی قانونی در رابطه با مرگ مرد میانسال صادر شود.جسد مقتول هنوز خاکسپاری نشده و خانواده اش منتظر بازگشت دختر او هستند.عزیزمحمدی قاضی سابق دادگاه کیفری استان تهران دیروز با حضور در دادسرا وکالت این خواننده رپ را بر عهده گرفت.

خبرتکمیلی

انتقال «حمید صفت» به زندان رجایی‌شهر

حمید صفت خواننده‌ای که متهم به قتل همسر مادرش است پیش از ظهر امروز برای بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس پرونده از وی بازجویی کرد.

حمید صفت در این جلسه اظهار کرد که وکیل قبلی خود را عزل کرده و اکنون نورالله عزیزمحمدی و عسگر قاسمی آقباش وکیل وی در این پرونده هستند همچنین در این جسله مادر حمید و دو پسر هوشنگ (متوفی) حضور داشتند.

در نهایت پس از اتمام جلسه بازپرسی حمیدرضا با دستور بازپرس ویژه قتل پایتخت از بازداشتگاه اداره آگاهی به زندان رجایی‌شهر کرج منتقل شد.

هیچ مصاحبه‌ای از طرف خانواده حمید با هیچ رسانه‌ای انجام نشده است

برادر حمید صفت نیز پس از جلسه بازپرسی در اظهاراتش به خبرنگار حوادث باشگاه تسنیم گفت: من، مادر و دیگر بستگانمان تاکنون هیچ مصاحبه‌ای با هیچ رسانه‌ای انجام نداده‌ایم و تمامی مصاحبه و حرفهای مطرح شده از جانب خانواده‌ام در رسانه‌ها و فضای مجازی تکذیب می‌شود، این اظهاراتم نخستین مصاحبه با رسانه‌ها است، ما منتظریم تا جواب و نظریه پزشکی قانونی درباره علت مرگ همسرمادرم اعلام شود و در پی آن هستیم تا احترام هر دو خانواده حفظ شود.

حمیدصفت خواننده‌ای است که 28 مرداد ماه سال جاری به اتهام قتل همسر مادرش بازداشت شد.

وی در اظهارات اولیه با قبول درگیری و رد هرگونه ضربه به سر متوفی به بازپرس گفت: من به‌ هیچ‌وجه ضربه به سر هوشنگ نزدم و اصلاً قصد کشتن وی را نداشتم فقط می‌خواستم وی را بترسانم که مادرم را مورد ضرب و شتم قرار ندهد، احتمال می‌دهم سر هوشنگ حین کِشمکش با من به دیوار یا کمد کنار مبل خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنگ تقلا می‌کرد که مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: خبرفوری

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
 مسمومیت غذایی ۱۹ نفر در تبریز
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مسمومیت غذایی ۱۹ نفر در تبریز خبر داد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X