مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان از سقوط سه نفر کودک و نوجوان بین ساعت 17 تا 18 امروز از کوه های مسجد صاحب الزمان (عج) خبر داد و گفت: سقوط دختر بچه هشت ساله منجر به مرگ وی شد.

سقوط سه نفر کودک و نوجوان از کوه در کرمان

علی عسکری مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان شامگاه پنجشنبه با بیان اینکه سه حادثه در کمتر از یک ساعت رخ داد افزود: این دختر بچه هشت ساله امروز به همراه خانواده خود برای انجام دعای به کوههای مسجد صاحب الزمان (عج) رفته بود که به علت بی احتیاطی از کوه سقوط کرد و ضربه مهلک به سر موجب شد که در بیمارستان جان به جان آفرین تسلیم کند.

وی تصریح کرد: پس از وقوع حادثه تیم های عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان به سرعت در محل حادثه حضور یافتند و کودک مصدوم را به پایین کوه انتقال دادند و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان گفت: عصردیروز همچنین یک پسر بچه پنج ساله نیز که به همراه خانواده به کوه های مسجد صاحب الزمان (عج) رفته بود دچار سانحه شد و از کوه سقوط کرد و توسط تیم امداد و نجات سازمان آتش نشانی که به سرعت به پایین کوه منتقل و پس از انجام اقدامات اولیه تحویل عوامل اورژانس شد.

وی افزود: حال این کودک مساعد گزارش شده است.

عسکری اضافه کرد: پس از آن یک پسر 14 ساله نیز عصر امروز از کوه سقوط کرد و تیم های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان در کوتاهترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافتند و ضمن انجام عملیات نجات، مصدوم را به پایین کوه انتقال دادند.

وی با بیان اینکه حال این کودک نیز خوب است گفت: مصدوم به وسیله عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان افزود: تیم های امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برای مواجهه با حوادث احتمالی به صورت آماده باش از قبل در محل برگزاری دعای پر فیض عرفه مستقر بودند.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان دارای 10 ایستگاه آتش نشانی در شهر کرمان است که مسئولیت عملیات های امداد و نجات در سطح شهر را بر عهده دارد.

کوه های مسجد صاحب الزمان (عج) یا پردیسان قائم واقع در شرق کرمان و از مناطق تفرجگاهی و تفریحی این شهر است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ایرنا

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
کشف و ضبط ۲ تن مواد مخدر در حاشیه مدارس
رییس پلیس مواد مخدر ناجا با تاکید بر اینکه تولید گل در سطح مزارع اطراف تهران صحت ندارد، از افزایش مصرف این ماده مخدر خبر داد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X