مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان از سقوط سه نفر کودک و نوجوان بین ساعت 17 تا 18 امروز از کوه های مسجد صاحب الزمان (عج) خبر داد و گفت: سقوط دختر بچه هشت ساله منجر به مرگ وی شد.

سقوط سه نفر کودک و نوجوان از کوه در کرمان

علی عسکری مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان شامگاه پنجشنبه با بیان اینکه سه حادثه در کمتر از یک ساعت رخ داد افزود: این دختر بچه هشت ساله امروز به همراه خانواده خود برای انجام دعای به کوههای مسجد صاحب الزمان (عج) رفته بود که به علت بی احتیاطی از کوه سقوط کرد و ضربه مهلک به سر موجب شد که در بیمارستان جان به جان آفرین تسلیم کند.

وی تصریح کرد: پس از وقوع حادثه تیم های عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان به سرعت در محل حادثه حضور یافتند و کودک مصدوم را به پایین کوه انتقال دادند و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان گفت: عصردیروز همچنین یک پسر بچه پنج ساله نیز که به همراه خانواده به کوه های مسجد صاحب الزمان (عج) رفته بود دچار سانحه شد و از کوه سقوط کرد و توسط تیم امداد و نجات سازمان آتش نشانی که به سرعت به پایین کوه منتقل و پس از انجام اقدامات اولیه تحویل عوامل اورژانس شد.

وی افزود: حال این کودک مساعد گزارش شده است.

عسکری اضافه کرد: پس از آن یک پسر 14 ساله نیز عصر امروز از کوه سقوط کرد و تیم های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان در کوتاهترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافتند و ضمن انجام عملیات نجات، مصدوم را به پایین کوه انتقال دادند.

وی با بیان اینکه حال این کودک نیز خوب است گفت: مصدوم به وسیله عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان افزود: تیم های امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برای مواجهه با حوادث احتمالی به صورت آماده باش از قبل در محل برگزاری دعای پر فیض عرفه مستقر بودند.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان دارای 10 ایستگاه آتش نشانی در شهر کرمان است که مسئولیت عملیات های امداد و نجات در سطح شهر را بر عهده دارد.

کوه های مسجد صاحب الزمان (عج) یا پردیسان قائم واقع در شرق کرمان و از مناطق تفرجگاهی و تفریحی این شهر است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ایرنا

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
فرمانده هوانیروز ارتش گفت: درصورت مساعد شدن هوا بوسیله بالگردهای ارتش با تمام توان برای انتقال اجساد اقدام خواهد شد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X