رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور از فوت و مجروح شدن 6 نفر در حادثه واژگونی یک دستگاه خاور که به جای بار، مسافر سوار کرده بود خبر داد.

حادثه واژگونی یک دستگاه خاور

سرهنگ نادر رحمانی در مورد یک فقره تصادف منجر به فوت گفت: ساعت 1:30 دقیقه بامداد امروز(شنبه) یک دستگاه خاور بنز که اقدام به سوار کردن 16 نفر در بخش بار کرده بود؛ به علت تخطی از سرعت مطمئنه واژگون شد که در پی آن 3 نفر فوت کردند.

وی تعداد مصدومان 3 نفر اعلام کرد. وی افزود: این حادثه در کیلومتر 15 جاده فرعی جنگلی پاسند در بهشهر استان مازندران رخ داد.

اما معاون فنی و عملیاتی سازمان ورژانس کشور شمار مصدومان حادثه واژگونی کامیون در محور بهشهر- پاسند را 14 تن اعلام کرد و با اشاره به اعزام ۶ دستگاه آمبولانس به محل حادثه گفت: از مجموع 14 مصدوم اعزامی به بیمارستان امام خمینی(ره) 3 مصدوم در بخش مراقبت های ویژه و 8 مصدوم در بخش اورژانس تحت نظر هستند و 3 مصدوم نیز پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
مشکلی با دراویش نداریم
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مشکلی با دراویش ندارد گفت که تامین امنیت رهبر دراویش با تامین کننده امنیت جامعه است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X