پرواز امروز صبح شرکت هواپیمایی زاگرس که از مبدأ بوشهر به مقصد تهران پس از برخواستن از زمین، دقایقی بعد به دلیل ترکیدگی لاستیک، ناچار به فرود اضطراری شد.

مسافران در فرودگاه بوشهر سرگردان هستند

پرواز امروز صبح شرکت هواپیمایی زاگرس که از مبدا بوشهر به مقصد تهران از زمین برخواست دقایقی بعد و در حالی که در حین اوج گرفتن بود دچار سانحه شد و ناچار به فرود اضطراری گردید.بر اساس این گزارش، یکی از مسافران این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: کمتر از  دو دقیقه پس از بلند شدن هواپیما از باند پرواز و در حالی که هواپیما هنوز در حال اوج‌گرفتن بود صدایی مسافران را از یک حادثه خبر داد.

وی که خواست نامش فاش نشود، افزود: متعاقب آن شرایط، برای فرود اضطراری هواپیما اعلام شد و بعد از نشستن هواپیما بر باند پرواز و در حالی که به هیچ کدام از مسافران آسیبی ایجاد نشده بود، مشخص شد که لاستیک هواپیما پس از برخواستن از باند فرودگاه ترکیده است.

اگرچه مسافران با یک خوش‌شانسی و البته مهارت خلبان و مهیا بودن فضای فرود توسط مسؤولان فرودگاه بین‌المللی بوشهر، به سلامت پا بر روی زمین گذاشتند اما همچنان در فرودگاه بین‌المللی بوشهر سرگردان هستند و هیچ مسوولی از طرف شرکت هواپیمایی زاگرس جوابگو نیست.

با توجه به تأخیرهای مکرر پروازهای این شرکت در طول سال در مسیر بوشهر به تهران، شایسته است با ورود دادستانی به عنوان مدعی‌العموم، حقوق مردم استان بوشهر پاس داشته شود.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: فارس

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
جایگزینی نوری با عارف محقق می شود؟
روزنامه اعتماد نوشت: برخی فعالان سیاسی می‌خواهند او (نوری) را از جلسات خانگی به متن سیاست بازگردانند اما نوری هنوز در مواجهه با این كنش‌ها هیچ واكنشی ندارد گرچه خبرهای غیررسمی حاكی از آن است كه مذاكرات با او به سطح قابل‌توجهی رسیده است

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X