سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک انبار و کارخانه پلاستیک در جنوب تهران خبر داد.

حریق گسترده در یک انبار و کارخانه پلاستیک در جنوب تهران

سید جلال ملکی در این باره گفت: حادثه حریق در یک انبار در ساعت 19:02 عصر دیروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان 7 ایستگاه را به همراه تانکر آب، خودروی فوماتیک و دیگر تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه واقع در بزرگراه بعثت خیابان منصور شرقی اعزام کرد.

وی با اشاره به عوامل آتش‌نشانی در محل افزود: پس از حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که حریق در یک انبار و کارخانه پلاستیک رخ داده و در پی آن سه سوله جمعا به مساحت 1500 متر دچار حریق شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به چند منزل مسکونی و انبار در مجاورت این محل بود گفت: آتش‌نشانان از چند جهت اقدامات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و موفق شدند از سرایت و توسعه حریق جلوگیری کنند.

ملکی با بیان اینکه در حال حاضر شعله‌های آتش تحت کنترل است گفت: هم‌اکنون عملیات اطفای حریق ادامه داشته اما شعله‌های آتش مهار شده است.

وی همچنین درباره تعداد مصدومان این حادثه نیز گفت: تا به این لحظه گزارش خسارات جانی در پی این حریق اعلام نشده اما خسارات مالی این حادثه بالا بود.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شدت حریق به حدی بوده که شعله‌های آتش تا ارتفاع چندین متری زبانه می‌کشیده و دود برخاسته از آن تا شعاع چند کیلومتری قابل رویت بود.

جوشکاری غیراصولی علت آتش گرفتن سوله پلاستیک در خاوران است و بیش از ۳۰ خودروی آتش نشانی در محل حضور داشتند و آتش همچنان زبانه می کشید

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
مشکلی با دراویش نداریم
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مشکلی با دراویش ندارد گفت که تامین امنیت رهبر دراویش با تامین کننده امنیت جامعه است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X