سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک انبار و کارخانه پلاستیک در جنوب تهران خبر داد.

حریق گسترده در یک انبار و کارخانه پلاستیک در جنوب تهران

سید جلال ملکی در این باره گفت: حادثه حریق در یک انبار در ساعت 19:02 عصر دیروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان 7 ایستگاه را به همراه تانکر آب، خودروی فوماتیک و دیگر تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه واقع در بزرگراه بعثت خیابان منصور شرقی اعزام کرد.

وی با اشاره به عوامل آتش‌نشانی در محل افزود: پس از حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که حریق در یک انبار و کارخانه پلاستیک رخ داده و در پی آن سه سوله جمعا به مساحت 1500 متر دچار حریق شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به چند منزل مسکونی و انبار در مجاورت این محل بود گفت: آتش‌نشانان از چند جهت اقدامات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و موفق شدند از سرایت و توسعه حریق جلوگیری کنند.

ملکی با بیان اینکه در حال حاضر شعله‌های آتش تحت کنترل است گفت: هم‌اکنون عملیات اطفای حریق ادامه داشته اما شعله‌های آتش مهار شده است.

وی همچنین درباره تعداد مصدومان این حادثه نیز گفت: تا به این لحظه گزارش خسارات جانی در پی این حریق اعلام نشده اما خسارات مالی این حادثه بالا بود.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شدت حریق به حدی بوده که شعله‌های آتش تا ارتفاع چندین متری زبانه می‌کشیده و دود برخاسته از آن تا شعاع چند کیلومتری قابل رویت بود.

جوشکاری غیراصولی علت آتش گرفتن سوله پلاستیک در خاوران است و بیش از ۳۰ خودروی آتش نشانی در محل حضور داشتند و آتش همچنان زبانه می کشید

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
 مسمومیت غذایی ۱۹ نفر در تبریز
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مسمومیت غذایی ۱۹ نفر در تبریز خبر داد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X