معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از مهار آتش سوزی گسترده یک خانه ویلایی با تلاش 41 آتش نشان خبر داد.

  آتش سوزی یک خانه ویلایی در رشت

شهرام مومنی شامگاه چهارشنبه در باره این آتش سوزی به ایرنا گفت: با اعلام یک مورد آتش سوزی طی صبح امروز به ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی رشت، بلافاصله 41 آتش نشان به همراه 9 دستگاه خودروی اطفایی از پنج ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه واقع در پل بوسار رشت کوچه بروجردی اعزام شدند.

وی اظهار کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه ، شعله های آتش را که از دو مسیر در حال گسترش بود و به قسمتی از سقف یک آموزشگاه نیز سرایت کرده بود، مشاهده کردند و با جلوگیری از گسترش آتش، نسبت به مهار و اطفاء آن اقدام شد.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با بیان این که علت حادثه در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: با توجه به سازه خانه ویلایی و استفاده از مواد قابل اشتعال همچون چوب در پشت بام، شاهد آتش سوزی گسترده ای بودیم که خوشبختانه به کسی آسیب جانی نرسید.
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت، دارای 13 ایستگاه آتش نشانی و 327 نیرو است.
کلانشهر رشت، حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد. 

 

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ایرنا

 

تماس بی واسطه با مسئولین

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
کشف و ضبط ۲ تن مواد مخدر در حاشیه مدارس
رییس پلیس مواد مخدر ناجا با تاکید بر اینکه تولید گل در سطح مزارع اطراف تهران صحت ندارد، از افزایش مصرف این ماده مخدر خبر داد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X