سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به حادثه سقوط یک دستگاه اتوبوس مسافربری در دره جاجرود(جاده دماوند) گفت: متاسفانه در این حادث 11 نفر کشته و 27 نفر نیز به شدت مصدوم شدند.

سقوط اتوبوس مسافربری در دره جاجرود

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران : ساعت 2 و 10 دقیقه بامداد روز سه شنبه  خبر سقوط مرگبار اتوبوس به دره در جاده دماوند(قبل از پل جاجرود) به سامانه 125 اعلام و ماموران 4 ایستگاه آتش‌نشانی همراه با 2 دستگاه جرثقیل سنگین سازمانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران است اظهار کرد: دراین حادثه یک دستگاه اتوبوس بین‌شهری با 39 مسافر در مسیر حرکت به سمت یکی از شهرهای شمالی، به دلایل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و به دره سقوط کرده است.

به گفته ملکی؛ شدت حادثه به حدی بود که سقف اتوبوس کاملاً جدا شده به نحوی که بسیاری از مسافران از داخل اتوبوس به بیرون پرتاب شده بودند.

وی افزود: ماموران آتش نشانی با حضور در محل اقدام به نجات جان مسافران در محدوده محل حادثه و گرفتار شده در زیر اجسام سنگین کردند.

به گفته وی، نیروهای امدادی حاضر در محل شامل هلال احمر، آتش نشانی و اورژانس تمامی 39 مسافر اتوبوس را در محل پیدا و به سطح جاده منتقل کردند.
وی تصریح کرد: متاسفانه دراین حادثه 11 مسافر اتوبوس جان خود را از دست دادند.

وی تاکید کرد: پس از بررسی و معاینات اولیه 27 مصدوم این حادثه با همکاری عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل و یک مصدوم نیز در محل مداوا شد.
سخنگوی آتش نشانی شهر تهران تصریح کرد: عملیات امداد و نجات این حادثه ساعت 5 و 42 دقیقه صبح به پایان رسید و محل برای بررسی علت وقوع حادثه نحویل عوامل پلیس راهور شد.

 

به گزارش  از اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، اسامی به شرح زیر است:
- کمال نائیجی، فرزند عزیز
- علی اکبر مهدی تبار فرزند قربان
-سید بهزاد سیدی فرزند سید احمد
- اسدلله کجوری فرزند قلی
- دانیال علی پور فرزند محمد
- علیرضا خانلو فرزند صادق
- مرتضی زمردی فرزند احمد
- احسان علیزاده فرزند حسین جان
- علیرضاقربانی اقدم فرزند احمد
-مهسا قربانی اقدم فرزند احمد
- عبدالله بابایی ندافی فرزند اسماعیل

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
دادستان زاهدان: حساب بانکی خبرنگار صداو سیما مسدود شد
وی با اشاره به پیگیری شکایت توهین خبرنگار صدا و سیما به مردم سیستان گفت: این خبرنگار بعد از اعلام شکایت دادستانی به عنوان مدعی العموم قرار است اظهارات خود را در این زمینه بیان کند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X