رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری 297 سارق و مالخر و 272 خرده فروش موادمخدر توسط پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد.

دستگیری 297 سارق و مالخر و 272 خرده فروش موادمخدر

سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه در حاشیه اجرای طرح امنیت و آرامش پلیس تهران بزرگ در جمع خبرنگاران افزود: از دستگیرشدگان بیش از 111 کیلو گرم انواع مواد مخدر، 158 دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه سرقتی و 19 هزار و 416 عدد لوح فشرده مستهجن کشف ضبط شده است. وی اظهار کرد: همچنین از این افراد 153 قبضه انواع سلاع گرم و سرد، 2 هزار و 840 قلم انواع کالای قاچاق و یک هزار و 240 عدد انواع لوازم و قطعات سرقتی خودرو کشف و ضبط شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: در همین ارتباط 886 دستگاه بی سیم غیرمجاز با برد کوتاه نیز از سارقان دستگیر شده در تهران بزرگ کشف و ضبط شده است.
رییس پلیس تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح امنیت و آرامش پلیس برای پیگشیری از وقوع جرم و برخورد با انواع جرایم افزود: اجرای این طرح با عنوان «عملیات رعد» به منظور مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و ارتقای سطح امنیت عمومی با محوریت پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه دارد.

سردار رحیمی تصریح کرد: اجرای این طرح به صورت هفتگی از طریق کلانتری های مناطق مختلف شهر تهران در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد.
به گتفه وی، ارتقای سطح امنیت و آرامش عمومی شهروندان تهرانی مهم ترین هدف پلیس از اجرای عملیات رعد است.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ایرنا

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
جمع آوری ادله برای پرونده احمدی نژاد همچنان ادامه دارد
سخنگوی قوه قضاییه پیرامون حادثه پاسدران گفت: با کمال تاسف عده‌ای قانون شکن و فرقه گرا و افرادی که تظاهر به دیانت می کنند آمدند و در خیابان پاسداران فاجعه آفریدند، در بین مردم ایجاد نگرانی و ترس کردند و مردم از کسب و کارشان بازماندند.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X