فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: شخصی که در شبکه‌های اجتماعی موبایلی به بهانه ازدواج از دختران جوان داخلی و خارجی اخاذی می‌کرد، دستگیر شد.

اخاذی از دختران در شبکه مجازی به بهانه ازدواج

به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، شعبان محمدپور‌ خلیلی، فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه گفت:

در پی شکایت یک دختران جوان مبنی بر این که فردی به بهانه ازدواج از طریق شبکه‌های مجازی به اغفال و اخاذی از وی پرداخته، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. پس از بررسی شکایت، متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و تحت بازجویی‌های فنی و پلیسی قرار گرفت. ماموران کلانتری مرکزی شهرستان متوجه شدند که این اخاذی فقط مربوط به شاکی نبوده و دختران زیادی فریب خورده‌اند.متهم که اهل یکی از روستاهای شهرستان گلوگاه است، نه تنها به دختران در داخل کشور بلکه به اخاذی دخترانی که در خارج از کشور ساکن هستند، پرداخته است.


فرمانده انتظامی گلوگاه به کاربران فضای مجازی هشدار داد؛ به هیچ عنوان اطلاعات شخصی و و خانوادگی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار ندهند چرا که ممکن است افراد غریبه از اطلاعات آنها سوءاستفاده و به نفع خود سودجویی کنند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
مشخص شدن پشت پرده برخورد نیروی خاطی گشت ارشاد به زودی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از روشنگری سردار اشتری پیرامون فیلمی که در فضای مجازی از برخورد گشت ارشاد منتشر شد در آینده ای نزدیک خبر داد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X