آتش‌سوزی گسترده کارگاه تولید مبل در محدوده چهادانگه، بامداد امروز با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد

آتش‌سوزی گسترده کارگاه تولید مبل در محدوده چهادانگه

در پی درخواست کمک توسط شهروندان از ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران و اعلام خروج دود زیاد از داخل یک کارگاه، بلافاصله باهماهنگی این ستاد، آتش نشانان ایستگاه‌های 16 و 87 به همراه دو دستگاه تانکر آب، یک دستگاه خودرو فوماتیک آتش نشانی و هم چنین یک دستگاه خودروی حامل دستگاه های تنفسی ساعت 5:50 دقیقه صبح امروز برای کمک به نیروهای آتش نشانی چهار دانگه به محل حادثه در بزرگراه آزادگان، خیابان غفاری اعزام شدند.
 
اکبر اصالتی افسر آماده منطقه 4 عملیات آتش نشانی که به اتفاق نیروها در محل حادثه حاضر شده بود در این باره گفت: به محض رسیدن مشاهده شد در داخل گاراژی به مساحت تقریبی 3 هزارمتر مربع با انواع کاربری ها، یک کارگاه مبل سازی و تولید مبل به وسعت 200 متر مربع، کاملا شعله ور است و همچنین آتش در حال سرایت به دیگر کارگاه ها است.
 
وی ادامه داد: آتش نشانان با رعایت کامل نکات ایمنی پس از قطع برق محل به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه از چند جهت شعله های آتش را در محاصره خود در آورده و در کمترین زمان شعله های سرکش آتش را خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند و گروه دیگر نیزبرای یافتن افراد احتمالی درداخل آتش به جستجو در محل حادثه مشغول شدند.
 

وی در ادامه افزود: آتش نشانان پس از خارج کردن تعدادی بشکه تینر و سیلندر گاز مایع در محل و اطمینان از عدم حضور فرد یا افراد محبوس شده در محل و همچنین بعد ازمهار کامل شعله‌های آتش، محل حادثه را برای بررسی علت وقوع این آتش سوزی به آتش نشانان شهرستان چهار دانگه سپردند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع: isna.ir

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
مشخص شدن پشت پرده برخورد نیروی خاطی گشت ارشاد به زودی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از روشنگری سردار اشتری پیرامون فیلمی که در فضای مجازی از برخورد گشت ارشاد منتشر شد در آینده ای نزدیک خبر داد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X