سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع یک آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در دولت‌آباد خبر داد و گفت: عوامل آتش‌نشانی در حین خاموش کردن آتش با وضعیت سوخته مرد جوانی حدودا 37 ساله مواجه شدند که به تایید عوامل اورژانس فوت کرده بود

وقوع آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان محمدی دولت‌آباد

سید جلال ملکی از وقوع آتش‌سوزی در ساعت 8:3 صبح امروز پنجشنبه در یک منزل مسکونی در خیابان محمدی دولت‌آباد خبر داد و گفت: بلافاصله بعد از اینکه این حادثه به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد، ایستگاه شماره 14 آتش نشانی به محل حادثه اعزام ‌شد.
 
وی افزود: محل آتش‌سوزی یک منزل قدیمی دو طبقه بود که در طبقه همکف آن یک اتاق 12 متری وجود داشت و همین اتاق دچار آتش‌سوزی شده بود. ساکنان طبقه بالا زمانیکه لوازم داخل این اتاق کاملا شعله‌ور شده بود، متوجه حادثه شده و با آتش‌نشانی تماس گرفتند که آتش‌نشانان با حضور در محل عملیات را آغاز کردند.
 
ملکی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که فردی داخل این اتاق زندگی می‌کند. بر این اساس عوامل آتش‌نشانی در حین خاموش کردن آتش با وضعیت سوخته مرد جوانی حدودا 37 ساله مواجه شدند که به تایید عوامل اورژانس جانش را از دست داده بود.
 

بنابر اعلام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، وی با بیان اینکه آتش خاموش شده و ایمن‌سازی‌های لازم انجام و محل برای بررسی علت حادثه تحویل کارشناسان و عوامل انتظامی شد، گفت: در ساعت 8:59 عملیات به پایان رسید و آتش‌نشانان محل را ترک کردند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
 ۱۰۰ مسئول کشور دو تابعیتی و دارای گرین کارت هستند!!
یک لیست 100 نفره افرادی که اعم از گرین کارت و و دو تابعیتی هستند در جریان تحقیق و تفحص به دست آمده که در گزارش اسامی آنها ذکر شده است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X