رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی نماهنگ (کلیپ) کٌری‌خوانی در فضای مجازی که از تهران متواری و در بندر ترکمن مخفی شده بود، خبر داد.

عامل اصلی نماهنگ کٌری‌خوانی دستگیر شد+عکس


سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت:

در راستای تلاش برای دستگیری یکی از عوامل اصلی ایجاد کلیپ کری‌خوانی اراذل و اوباش در سطح کشور و مطالبات مردمی، «وحید. م »، پس از فرار از تهران و مخفی شدن در بندر ترکمن، امروز صبح دستگیر شد.با اقدامات اطلاعاتی مأموران مرکز عملیاتی پاوافاتب، مخفیگاه متهم در استان گلستان شناسایی شده و مأموران این پلیس به آنجا اعزام شدند.در عملیات تعقیب و گریز ویژه برای دستگیری متهم، وی به اخطار پلیس توجه نکرده و نهایتا متهم بعد از شلیک گلوله پلیس به پاهایش به همراه دو نفر از همدستانش دستگیر شد.از این افراد یک قبضه شبه سلاح و یک دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.متهم هم‌اکنون تحت درمان قرار دارد.

لازم به ذکر است که چندی پیش کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از افراد اراذل و اوباش و شرور اقدام به کری‌خوانی و تهدید به درگیری و ضرب و جرح  همدیگر کرده بودند که عامل اصلی در این عملیات شناسایی و دستگیر شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
مشخص شدن پشت پرده برخورد نیروی خاطی گشت ارشاد به زودی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از روشنگری سردار اشتری پیرامون فیلمی که در فضای مجازی از برخورد گشت ارشاد منتشر شد در آینده ای نزدیک خبر داد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X