معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان از مرگ یک نفر و مجروح شدن ۲۷ هندی در واژگونی یک مینی‌بوس در نزدیکی گرمسار خبر داد.

۲۷ مجروح و یک کشته در واژگونی مینی‌بوس زائران هندی در گرمسار

یحیایی معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان اظهار کرد: این مینی‌بوس حامل ۲۸ سرنشین بود که از مشهد به سمت تهران در حال حرکت بود و در فاصله بین آرادان به گرمسار واژگون شده است.

وی از اعزام سه تیم امداد و نجات هلال احمر استان به این حادثه خبر داد و افزود: تیم‌های اورژانس و آتش‌نشانی در محل حضور داشتند و به دنبال درخواست اورژانس از هلال احمر بلافاصله سه تیم امداد و نجات به محل اعزام شد.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص وضعیت مصدومان این سانحه اظهار کرد: ۲۷ نفر در این سانحه دچار مصدومیت شدند که همگی به بیمارستان گرمسار اعزام شدند.

مسافران این مینی‌ بوس هندی بوده و در نزدیکی گرمسار دچار سانحه شدند.

سرهنگ حسن خسروجردی با بیان اینکه متاسفانه در این سانحه یکی از سرنشینان مینی بوس جان باخت ادامه داد: مصدومان به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه این سانحه راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روی داده اظهار کرد: کارشناسان عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه را عامل بروز این سانحه ارزیابی کردند.

وی با اشاره به لغزنده بودن محورهای استان و از جمله محور گرمسار سمنان گفت: با توجه به بارش باران در اکثر محورهای استان توصیه می‌شود رانندگان توجه لازم را داشته باشند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
مردم مستحضر باشید که پرونده سپنتا نیکنام در دست بررسی است
نماینده مردم تهران با اشاره به موضوع سپنتام نیکنام خطاب به رییس‌جمهور، گفت: آقای روحانی جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام فرصتی برای عمل به وعده‌هاست.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X