نطق نماینده مردم لنگرود با شوخی این نماینده و علی مطهری با کت و شلوار وزیر کار همراه شد.

شوخی علی مطهری با کت و شلوار وزیر کار

 مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز- چهارشنبه، 30 فروردین- با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: انتخابات ریاست جمهوری در پیش است و ما باید دقت كنیم، حواسمان باشد كه آقای احمدی نژاد 500 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی را تاراج كرد و ما هم در همین مجلس بود،‌الان هم ما باید دقت كنیم.

او در بخشی از صحبت‌های به افتتاح یك بیمارستان با حضور وزیر رفاه در حوزه انتخابیه‌اش، پرداخت و گفت: از دكتر ربیعی وزیر رفاه خواهشی دارم. بیمارستانی كه گفتید گلنگ نمیزنم و میخواهم پشت لودر بنشینم كه سریع تر این را بسازیم،‌ آمدی پشت لودر نشستی، حالا بگذریم به كت و شلوار شما آسیب خورد، اما سه سال از آن زمان گذشته است، آن بیمارستان ساخته نشده است، اگر بحث كت و شلوار است من برایت یك كت و شلوار میخرم.

پس از پایان صحبت‌های لاهوتی،‌ علی مطهری كه ریاست مجلس را برعهده داشت،‌ با خنده گفت: انشاءالله آقای لاهوتی كت و شلوار آقای ربیعی هم فراموش نكنند و  بخرند.

 

 

منبع: خبرآنلاین

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
واکنش تند نوه امام به نامه مذاکره با آمریکا
حجت‌الاسلام اشراقي نوه امام‌خميني با اشاره به نامه برخي فعالان سياسي به مسئولان نظام براي مذاکره با ترامپ، آن را نامه‌اي براي دعوت به ذلت و زبوني مردم ايران توصيف کرد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X