نطق نماینده مردم لنگرود با شوخی این نماینده و علی مطهری با کت و شلوار وزیر کار همراه شد.

شوخی علی مطهری با کت و شلوار وزیر کار

 مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز- چهارشنبه، 30 فروردین- با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: انتخابات ریاست جمهوری در پیش است و ما باید دقت كنیم، حواسمان باشد كه آقای احمدی نژاد 500 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی را تاراج كرد و ما هم در همین مجلس بود،‌الان هم ما باید دقت كنیم.

او در بخشی از صحبت‌های به افتتاح یك بیمارستان با حضور وزیر رفاه در حوزه انتخابیه‌اش، پرداخت و گفت: از دكتر ربیعی وزیر رفاه خواهشی دارم. بیمارستانی كه گفتید گلنگ نمیزنم و میخواهم پشت لودر بنشینم كه سریع تر این را بسازیم،‌ آمدی پشت لودر نشستی، حالا بگذریم به كت و شلوار شما آسیب خورد، اما سه سال از آن زمان گذشته است، آن بیمارستان ساخته نشده است، اگر بحث كت و شلوار است من برایت یك كت و شلوار میخرم.

پس از پایان صحبت‌های لاهوتی،‌ علی مطهری كه ریاست مجلس را برعهده داشت،‌ با خنده گفت: انشاءالله آقای لاهوتی كت و شلوار آقای ربیعی هم فراموش نكنند و  بخرند.

 

 

منبع: خبرآنلاین

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
اختلال 2 روزه در سامانه جامع مشترکان مخابرات منطقه 5 تهران
سامانه طرح جامع مشترکان مخابرات منطقه پنج تهران برای اجرای عملیات کابل برگردان در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت مختل می شود.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X