همزمان با اولین روزهای کاری وزیر ارشاد جدید ، اجرای قطعه‌ای از خواننده گروهک منافقین در برنامه کنسرت یک گروه موسیقی قرار گرفت!

مانع از مطرح شدن نام یک تروریست منافق در فضای فرهنگی کشور شوید!

اجرای قطعه‌ای از خواننده گروهک منافقین در برنامه کنسرت یک گروه موسیقی قرار گرفت! این گروه موسیقی قصد دارد در کنسرت جدید خود، قطعاتی از آهنگسازهای قدیمی را اجرا کند. اما در برنامه این گروه، قطعه‌ای از ع.ر هم دیده می‌شود. کسی که، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ترک کرد و در خارج از کشور به تقابل با اسلام، امام خمینی و نظام اسلامی پرداخت و برای این هدف نیز شرکت طنین صدا را راه‌اندازی کرد. وی همچنین عضو رسمی سازمان منافقین شد و حتی برای عملیات‌های تروریستی این گروهک نیز سرودهایی را تولید می‌کرد. او حتی برای عملیات مرصاد که در آن منافقین از مردم ایران شکست خوردند نیز مرثیه خوانی کرد. وی در سال 82 به خاطر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

سال 93 نیز گروه موسیقی دیگری قصد اجرای آهنگ‌های ع.ر را داشت که پس از افشاگری کیهان، جلوی اجرای این آهنگ گرفته شد.

امید است وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز مانع از مطرح شدن نام یک تروریست منافق در فضای فرهنگی کشور شود.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: روزنامه کیهان

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
توضیح نوبخت درباره افزایش حقوق کارمندان دولت
رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه با وجود اهمیت صرفه جویی در هزینه‌ها، دولت در مورد پرداخت‌های پرسنلی انقباضی عمل نکرده است، اعلام کرد که متوسط حقوق کارکنان دولت از حدود یک میلیون و ٤٧٠ هزار تومان در سال ١٣٩٢ به دو میلیون و ٩٧٠ هزار تومان در سال…

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X