نوه ی صدام طی نامه ای به دونالد ترامپ، مدعی شد که جنازه ی عمو و پدرش در دست ایران است.

 نوه ی صدام :جنازه ی عمو و پدرم در دست ایران است

مسعود عدی صدام حسین در نامه ی خود به رئیس جمهور آمریکا آورده است: من بعنوان نوه ی صدام که اعدام شده از شما یک درخواست دارم. جنازه برخی از بستگان من در دست ایران است. وی مدعی شد: ایران حاضر به برگرداندن جنازه های پدرم عدی حسین و عمویم قصی حسین نیست.

نوه ی صدام در ادامه ادعا کرد: ایران موفق به دستیابی به جنازه های ما در طول دولت اوباما شد. ما امیذواریم که شما به این موضوع حساسیت نشان دهید و از نفوذ خود در این رابطه استفاده کنید.

او همچنین از دولت بغداد بابت بازداشت برخی افراد از سال 2003 انتقاد کرد.

**************************************************************

جنازه فرزندان صدام در ایران نیست

هانی زاده کارشناس مسائل غرب آسیا، در واکنش به درخواست نوه صدام از ترامپ برای گرفتن جسد پدر و عمویش از ایران گفت: 

جنازه این دو جنایتکار با بمباران جنگنده‌های آمریکایی به خانه ای که آن دو نفر در آن بودند، سوخته و نابود شده است و طرح این مسئله از سوی عادل الجبیر صورت گرفته است. 

 


منبع: انتخاب/ ایسنا 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01396-08-13 09:36
اگر جنازه باباتو میخوای، خودت باید بیای مراحل اداریشو انجام بدی. حتما با تشریفات کامل تحویلتون میدیم. البته یه قسمتهاییش نیست که اصلا هم مهم نیست، مثل مغز البته از اول هم نداشته. میگم که بعدا شاکی نشی. شاید هم اصلا مثل پدربزرگت نداشته باشن خودتم فکر نکنم داشته باشی وگرنه این چرت و پرت ها رو نمیگفتی. آخه ...... چی فکر کردی؟ می خوای یه کار دیگه کنیم. یه وکالت به من بده تا جنازه هاشونو برات بیارم. البته یه کم کثیف میشن دیگه نمیشه کاریش کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

تازه ترین اخبار
بازداشت کودکان مهاجر در آمریکا
کارشناسان سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای بازداشت کودکان مهاجر توسط دولت آمریکا را محکوم کرده و آنها را مصداق شکنجه دانسته است.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X