سید محمود دعایی درحالی بر جنازه یکی از اعضای جبهه ملی نماز میت خواند که بر روی آن پرچمی با نماد شیر و خورشید نقش بسته بود.

عبدالعلی ادیب برومند (زاده ۱۳۰۳) شاعر ملی ایران، وکیل دادگستری و رئیس هیئت رهبری و شورای مرکزی جبهه ملی ایران بود در ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۵ در سن ۹۳ سالگی به علت کهولت سن در تهران درگذشت.سید محمود دعایی بر تابوت برومند در حالی که بر آن پرچم شیر و خورشید قرار داده شده بود نماز میت خواند.

1885311.jpg

سید محمود دعایی (زادهٔ ۱۳۲۰ در یزد)، روحانی و سیاست‌مدار ایرانی است. او از اعضای مجمع روحانیون مبارز، سرپرست مؤسسهٔ اطلاعات از سال ۱۳۵۹ تاکنون، و نمایندهٔ شش دورهٔ ابتدایی مجلس شورای اسلامی تا سال ۱۳۸۲ بوده‌است. دعایی یکی از همراهان امام خمینی در دوران اقامت وی در شهر نجف بود. وی سفیر ایران در عراق بین سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۵۹ بود به وی در سال ۱۳۹۳ نشان افتخار جهادگر عرصه فرهنگ و هنر اهدا شد.

حالا بسیاری اعتراض دارند که: چرا سید محمود دعایی بر تابوت با پرچم شیر و خورشید نماز خوانده است؟گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:/wikipedia.org/mashreghnews.ir 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01396-01-19 17:48
سلام
خداوند ایشان را تایید فرماید. روحانی آزاده و راست اندیش و مردم مدار. بسیار دوستش دارم و برایش دعا میکنم. اگر قابل باشم خداوند سلامتش دارد.
آمین یا رب العالمین .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

تازه ترین اخبار
شرط ژاپن برای خرید نفت ایران
رئیس اتحادیه نفت ژاپن گفت بدون معافیت از تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا، توکیو احتمالا از اول اکتبر واردات نفت از ایران را متوقف می کند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X