محمد علی نجفی به عنوان گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب شد.

محمدعلی نجفی، گزينه نهايی شهرداری تهران شد

 پس از بررسی برنامه های گزینه های نهایی برای تصدی شهرداری تهران در نهایت محمد علی نجفی به عنوان گزینه منتخب شهرداری تهران معرفی شد.
 
پس از ارائه برنامه توسط نامزدهای شهرداری تهران، منتخبان شورای پنجم، محمدعلی نجفی را به عنوان شهردار آینده پایتخت انتخاب کردند.

پس از آغاز به کار رسمی شورای پنجم که گفته می شود اول شهریور ماه است و انتخاب هیات رییسه رسمی شورا، رای گیری رسمی برای انتخاب شهردار پایتخت  انجام می شود.
 
محمدعلی نجفی با اکثریت آرا، پس از تشکیل شورای شهر در اول شهریور و پس از سوگند اعضای شورای شهر، انتخاب رییس و هیات رییسه شورا و رای گیری رسمی در صحن علنی شورای شهر به عنوان شهردار به وزارت کشور معرفی می‌شود.

همچنین الهه کولایی در آخرین دقایق از نامزدی شهرداری کناره گیری کرد.

محمد علی نجفی متولد ۱۳۳۰ و ۶۶ ساله است، او در کارنامه خود ریاست بر وزارتخانه آموزش و پرورش را دارد و حتی از سوی کابینه دولت روحانی به عنوان وزیر آموزش وپرورش به مجلس معرفی شد اما نتوانست نظر نیمی از اعضای مجلس را به خود جلب کند و مدتی نیز سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را برعهده داشت.

نجفی همچنین عضو شورای شهر سوم نیز بود و در سال ۱۳۹۲ به دنبال انتصابش به عنوان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی از این سمت استعفاء داد. در کارنامه مدیریت وی همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر فرهنگ و آموزش عالی و..به چشم می‌خورد.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01396-05-20 18:30
مسعود شجاعی، در واقع قربانی مهدی رستم پور شد. رستم پور با نیرنگ و حیله، شجاعی را خام کرد و از او یک مصاحبه جنجالی برای رادیو فردا گرفت. رستم پور شجاعی را بیچاره کرد تا برای خودش شهرت کسب کند. هر کشوری قانون خودش را دارد. طبق قانون جمهوری اسلامی مصاحبه با رسانه های خارج از کشور، آن هم بی ربط به موضوع ورزش ممنوع است بخصوص اینکه آن مصاحبه را خبرنگاری معلوم الحال از نظر جمهوری اسلامی گرفته باشد. مهدی رستم پور پرونده اول را پربار برای شجاعی ساخت. جمهوری اسلامی خطای دوم او را دیگر سهوی نمی داند. متاسفانه احسان حاجی صفی هم با آتش افروخته رستم پور برای شجاعی سوخت.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

تازه ترین اخبار
علم الهدی: حمایت از کالای ایرانی به آن بلایی مبتلا خواهد شد که اقتصاد مقاومتی شد
امام جمعه مشهد گفت: اگر بنا شد کارگزاران و مسئولان ما در این صدد بر نیایند مسئله «حمایت از کالای ایرانی» به آن بلایی مبتلا خواهد شد که اقتصاد مقاومتی به آن دچار شد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X