پس از چهار روز از حادثه تلخ انفجار مواد محترقه در منزل مسکونی در اردبیل و با فوت یکی از مصدومان این انفجار که به تبریز اعزام شده بود، آمار فوتی های ناشی از حادثه به هشت نفر رسید.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: یکی دیگر از مصدومان انفجار خانه  مسکونی در محله آراز علی اردبیل جان خود را از دست داد و آمار فوتی این حادثه به هشت نفر رسید.ناصر عتباتی تصریح کرد: انفجار مواد محترقه در خانه مسکونی در محله آراز علی سه روز قبل منجر به فوت هفت نفر از شهروندان شده بود.

وی افزود: این حادثه چهار مصدوم داشت که یک نفر به دلیل میزان سوختگی به تبریز انتقال یافت و مابقی به صورت سرپایی درمان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل تصریح کرد: متأسفانه مصدوم انتقالی نیز جان خود را از دست داد و این حادثه هشت فوتی به دنبال داشت.

عتباتی با تأکید به اینکه در چهارشنبه‌سوری پلیس انتظامی در حالت آماده‌باش است، اضافه کرد: علاوه بر این شیفت هایی در دادسراها دایر خواهد بود و اکیپ‌های قضایی نیز در سطح شهرها فعال شده‌اند.

وی افزود: با هر رفتاری که آرامش مردم را مختل کرده و یا خطرناک باشد به جد و در کوتاه‌ترین زمان برخورد می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل ایجاد مزاحمت، حریق‌های غیرمتعارف و هر رفتار پرخطر را منجر به برخورد دانست و متذکر شد: افرادی که به این منظور دستگیر می‌شوند تا پایان تعطیلات در بازداشت به سر خواهند برد.

 

منبع: مهر

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
پیکر یکی از مفقودینِ حادثه ناوشکن دماوند کشف شد
پیکر ناوسروان «بیژن زارع» که در حادثه ناوشکن دماوند در دریای خزر مفقود شده بود، کشف شد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X