مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از تداوم کیفیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس طی امروز و فردا خبر داد

تداوم هوای ناسالم تهران برای گروه‌های حساس

 حسین شهبازی در مورد کیفیت هوای تهران طی امروز اظهار کرد: نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر روز جاری (پنجشنبه) بوده و در برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین ۳ تا ۵ متربرثانیه) انتظار می رود. این شرایط در روزهای جمعه و شنبه همچنان ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد موثر پیش بینی می شود.
 
وی در ادامه افزود: هم‌اکنون تهران با شاخص۱۱۳ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.
 

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ادامه گفت: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، دمای تهران طی دو روز آینده افزایش جزئی خواهد یافت. همچنین براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای پایتخت در روز جاری (پنجشنبه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود و انتظار می رود تا روز جمعه شرایط کیفی هوای نامطلوب به ویژه برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق شهر تهران همچنان تداوم داشته باشد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع: isna.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
درخواست روابط عمومی هلال احمر بعد از پیدا شدن اجساد هواپیمای تهران-یاسوج
در پی کشف اجساد مسافران هواپیمای سانحه دیده یاسوج روابط عمومی هلال احمر از شهروندان و خبرنگاران درخواست کرد از انتشار تصاویر اجساد خودداری کنند.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X