رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور از بارش برف، باران و مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید در برخی از استان‌ها خبر داد

 بارش برف درارتفاعات کرج – چالوس

سرهنگ نادر رحمانی درگفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت جوی راه‌های کشور به بارش برف در برخی از محورها اشاره کرد و گفت:  در ارتفاعات استان همدان و همینطور در محورهای اراک- بروجرد ، اراک- ملایر و ساوه-همدان در استان مرکزی بارش برف را شاهد هستیم . همچنین محور پونل- خلخال در استان گیلان، پاوه – مریوان در استان کرمانشاه و بانه – قروه در استان کردستان با بارش برف همراه است.

 رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش برف درارتفاعات کرج – چالوس در استان‌های البرز و مازندران نیز خبر داد و به رانندگان توصیه کرد:‌با توجه به وجود این وضعیت رانندگان حتما برای تردد در این مسیرها از زنجیر چرخ استفاده کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به بارندگی‌ها در شمال و شمال شرق کشور و احتمال وجود این وضعیت در شمال شرق کشور حتما رانندگان برای سفر در امروز و فردا حتما از تجهیزات زمستانی استفاده کنند.

سرهنگ  رحمانی به بارش باران در برخی محورها اشاره کرد و گفت:‌ اکثر محورهای استان‌های  همدان گیلان، کهگیلویه و بویراحمد ، قزوین و آذربایجان غربی با بارش باران همراه است . همین وضعیت در محورهای کوهرنگ- ایذه در استان چهارمحال  و بختیاری و سوادکوده- رامسر در استان مازنداران هم مشاهده می‌شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به وجود مه گرفتگی در برخی از محورهای دیگر اشاره کردو گفت:  پدیده مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محورهای فیروزکوه- کارسالار و دهانه شمالی تونل کندوان مشاهده می‌شود.
وی همچنین گفت: استفاده از زنجیرچرخ در محورهای اسالم-خلخال و گرمی-بیله سوار الزامی است.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی راه‌های کشور نیز اظهار کرد: ترافیک در محورهای پاکدشت-تهران و شهریار - تهران نیمه‌سنگین است و همچنین در آزادراه قزوین-کرج، محدوده مهرویلا و پل فردیس و محدوده پل کلاک و گرمدره در آزادراه کرج-تهران سنگین است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
فراکسیون زنان به موضوع برخورد نامناسب پلیس با با یک دختر ورود کرد
ذوالقدر با بیان اینکه این فراکسیون به موضوع برخورد اخیر پلیس با یک دختر از ورود فراکسیون زنان به این موضوع خبر داد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X