رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به پرداخت 180 میلیارد تومان از 600 میلیارد تومان سرمایه صندوق در 2 ماه گذشته گفت: 321 میلیارد تومان از سرمایه باقی مانده صندوق تا پایان امسال از سوی خزانه پرداخت خواهد شد.

رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی

به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، بهزاد سلطانی روز یکشنبه در نشست خبری در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان افزود: در حال حاضر مابقی سرمایه 95 صندوق از سوی صندوق توسعه ملی به خزانه داده شده و مقرر شده است که تا پایان سال جاری این سرمایه پرداخت شود. 

وی با اشاره به این که صندوق تاکنون مشکلی به لحاظ مالی در پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان نداشته است، بیان کرد: تاکنون 2190 شرکت دانش بنیان در کشور شناسایی و تایید شده اند که این تعداد سه هزار و 330 طرح به صندوق نوآوری و شکوفایی ارایه کرده اند.
وی گفت: از 3 هزار و 330 طرح ارایه شده، 660 طرح در دست بررسی است ،2700 طرح تعیین تکلیف شده و بیش از 1822 طرح مصوب شده است.
سلطانی یادآور شد: تا کنون هزار و500 میلیارد تومان در صندوق مصوب شده است که هزار و 30 میلیارد تومان آن برای ارایه خدمت به 1822 طرح مصوب است.

 
منبع: ایرنا
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
پمپئو: قاسم سلیمانی با پولی که از غرب گرفت کارزارهایش را جلو برد
وزیر خارجه آمریکا در سخنانی ضمن تشریح مسیر دیپلماتیک جدید آمریکا در قبال ایران و تهدید به اعمال فشارهای مالی بی‌سابقه، ۱۲ سرفصل خواسته‌های واشنگتن از تهران را برشمرد.

loading...
 

X