آخرین مهلت ثبت نام در یازدهمین دوره جشنواره ملی خلاقیت های علمی - پژوهشی لکوکاپِ دانشگاه صنعتی شریف، پایان اسفندماه تعیین شد.

به گزارش ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف، یازدهمین دوره جشنواره ملی خلاقیت های علمی پژوهشی لکوکاپ با تلاش خلاقیتکده مهندسی پزشکی دانشگاه شریف و لکوکاپ در لیگ های مختلفی همچون روباتیک، هوافضا، محاسبات ذهنی و چرتکه، نانو، مزرعه فکر، خلاقیت، طراحی سه بعدی، علوم آزمایشگاهی و پل ماکارونی تدارک یافته است. 

این جشنواره با شعار'آینده از آن ماست' و با حضور شرکت کنندگانی از 70 شهر و 140 نمایندگی، روز جمعه 18 فروردین 1396 به میزبانی تهران و در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.
تنوع شرکت کنندگان این جشنواره از سراسر کشور از یک سو و نیز گستردگی رشته های مختلف از سوی دیگر، باعث افزایش جذابیت، هیجان و نیز ارتقای کیفیت فنی رویداد می شود.
طراحی سه بعدی، برنامه نویسی کودکان، ماشین های سوخت شیمیایی از جمله رشته های لیگ های جدید جشنواره امسال است و مزرعه فکر نیز در بیش از 30 بخش برگزار می شود.
علاقه مندان برای ثبت نام در این رویداد علمی می توانند با مراجعه به نمایندگی لکو در شهر و یا شهرستان خود نسبت به ثبت نام این جشنواره پیش از اتمام مهلت مقرر اقدام کنند و کسب اطلاعات بیشتر نیز درباره جشنواره نیز از طریق سایت اینترنتی leco.ir امکانپذیر است.

 

منبع: ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
دستور ویژه برای برخورد با مأموران خاطی گشت ارشاد صادر شد
ضروری است تمهیداتی اندیشیده شود تا این نوع اقدامات صورت نگرفته و با متخلفان به سرعت برخورد شود.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X