گرگان – ایرنا – مدیر کل هواشناسی گلستان گفت: با ورود سامانه سرد از عصر یکشنبه (امروز)، بارش ها در نقاط مختلف استان آغاز می شود که پیامد آن تا پایان هفته جاری کاهش 14 تا 18 درجه سانتیگرادی دما و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی است.

نوربخش داداشی روز یکشنبه با ارسال نمابری به ایرنا اظهار کرد: از بامداد دوشنبه تا صبح جمعه استان بطور کامل تحت تاثیر سامانه سرد و بارشی است که پیامد آن در روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش های پراکنده و وزش باد است.
وی بیان کرد: در روز چهارشنبه با تقویت جریانات سرد و مرطوب بر شدت بارش ها افزوده خواهد شد و این وضعیت به تناوب تا صبح جمعه تداوم دارد.
مدیرکل هواشناسی گلستان افزود: در روزهای چهارشنبه تا جمعه بارش های پراکنده برف در مناطق کوهپایه ای و کوهستانی پیش بینی می شود.
داداشی ادامه داد: دمای هوا از عصر یکشنبه تا بامداد جمعه بین 14 تا 18 درجه کمتر می شود و به سبب تشدید بارش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، آبگرفتگی برخی معابر عمومی دور از انتظار نیست.
وی گفت : همچنین بدلیل بارش برف و مه غلیظ در مناطق کوهستانی در روزهای چهارشنبه تا جمعه، اختلال در تردد در جاده های مناطق کوهستانی متحمل است .
همچنین بر اساس اعلام اداره کل راه و شهرسازی گلستان تمامی جاده های استان هم اینک باز و تردد در آن ها عادی است.
هوای کنونی غبار آلود و دما 16 درجه سانتیگراد بالای صفر بوده و سرعت وزش باد 54 کیلومتر بر ساعت است.
3091/1648
خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار : پری سالارنیا

انتهای پیام /*
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
پاداش میلیونی برای یافتن سرنخ
روز دوشنبه (۱۶ اکتبر/۲۴ مهر) دافنه کاروانا گالیتسیا، روزنامه‌نگار افشاگر مالتی بر اثر انفجار جان باخت دولت مالت پاداشی یک میلیون یورویی برای کسانی تعیین کرده که با اطلاعات خود به روشن شدن این قتل کمک کنند.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X