گرگان – ایرنا – مدیر کل هواشناسی گلستان گفت: با ورود سامانه سرد از عصر یکشنبه (امروز)، بارش ها در نقاط مختلف استان آغاز می شود که پیامد آن تا پایان هفته جاری کاهش 14 تا 18 درجه سانتیگرادی دما و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی است.

نوربخش داداشی روز یکشنبه با ارسال نمابری به ایرنا اظهار کرد: از بامداد دوشنبه تا صبح جمعه استان بطور کامل تحت تاثیر سامانه سرد و بارشی است که پیامد آن در روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش های پراکنده و وزش باد است.
وی بیان کرد: در روز چهارشنبه با تقویت جریانات سرد و مرطوب بر شدت بارش ها افزوده خواهد شد و این وضعیت به تناوب تا صبح جمعه تداوم دارد.
مدیرکل هواشناسی گلستان افزود: در روزهای چهارشنبه تا جمعه بارش های پراکنده برف در مناطق کوهپایه ای و کوهستانی پیش بینی می شود.
داداشی ادامه داد: دمای هوا از عصر یکشنبه تا بامداد جمعه بین 14 تا 18 درجه کمتر می شود و به سبب تشدید بارش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، آبگرفتگی برخی معابر عمومی دور از انتظار نیست.
وی گفت : همچنین بدلیل بارش برف و مه غلیظ در مناطق کوهستانی در روزهای چهارشنبه تا جمعه، اختلال در تردد در جاده های مناطق کوهستانی متحمل است .
همچنین بر اساس اعلام اداره کل راه و شهرسازی گلستان تمامی جاده های استان هم اینک باز و تردد در آن ها عادی است.
هوای کنونی غبار آلود و دما 16 درجه سانتیگراد بالای صفر بوده و سرعت وزش باد 54 کیلومتر بر ساعت است.
3091/1648
خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار : پری سالارنیا

انتهای پیام /*
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
مدرسه معین برای همیشه ممنوع الکار شد
در پی تشکیل جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهر تهران مجوز فعالیت واحد آموزشی دوره اول متوسطه غیردولتی غرب تهران لغو شد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X