مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه اعلام کرد که بارندگی روز گذشته خسارتی در استان به بار نیاورده و تنها در برخی از محورها موجب کندی تردد خودروها شد.

 

رضا محمودیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: با توجه به اخطاریه هواشناسی تمامی دستگاه های مرتبط با مدیریت بحران از 2 روز قبل در آماده باش بودند.
وی افزود: این بارندگی ها باعث کندی تردد خودروها در تمامی محورهای برون شهری استان کرمانشاه شد که با تلاش ماموران پلیس راه و راهداری این مشکل نیز برطرف شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با بیان اینکه بارندگی های روز گذشته منجر به ریزش کوه در منطقه شاهو و مسدود شدن یک مسیر در منطقه سرفیروزآباد شد، گفت: ریزش کوه در شاهو به یک دستگاه خودرو آسیب وارد کرد و منجر به مصدومیت جزیی 2 نفر شد.
محمودیان با بیان اینکه ماموران پلیس راه، راهداری و هلال احمر اکنون در جاده های استان مستقر هستند، تاکید کرد: اکنون تمامی راهی اصلی و روستایی استان باز هستند و مشکلی در راه های استان مشاهده نمی شود.
وی با اشاره به اینکه بارندگی ها تا آخر هفته ادامه دارد، اظهار داشت: تمامی دستگاه های مرتبط با مدیریت بحران در روزهای آینده نیز در آماده باش کامل هستند تا با مشکل احتمالی مقابله کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به قراردادی که با هوانیروز ارتش منعقد شده است، بالگردهای این یگان در مواقع بحران تحت کنترل مدیریت بحران در خواهند آمد و به امداد رسانی خواهند پرداخت.
محمودیان در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه بارندگی های اخیر جان دوباره به کشاورزی کرمانشاه بخشید، گفت: از روز گذشته به صورت میانگین در سطح استان 60 میلیمتر باران بارید که بسیار مطلوب بود.

منبع: ایرنا

 

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
نباید حجاب با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل شود
رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که نباید حجاب را با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل کنیم بلکه باید آن را با منطق برای مردم تبیین کنیم.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X