پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد و از رانندگان خواست در صورت سفر، ضمن تماس با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 به صورت شبانه روزی در جریان وضعیت راه ها قرار گیرند.

اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته

به گزارش روز چهارشنبه از پایگاه خبری پلیس راهور، تردد موتور سیکلت از ساعت 12:00 ظهر روز چهارشنبه - 30 فروردین ماه- تا ساعت 06:00 روز شنبه - دوم فروردین ماه- از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.
تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
در محور کندوان ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 23:00 روز جمعه - اول اردیبهشت ماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:00تا ساعت 23:00 روز جمعه - اول اردیبهشت ماه- از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
در محور کندوان تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است.
در محور هراز تردد تمام تریلرها کماکان ممنوع است و تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12:00 تا 24:00 روز چهارشنبه - 30 فروردین ماه-و همچنین از ساعت 08:00صبح تا 24:00 روزهای پنجشنبه و جمعه - 31 فروردین ماه و اول اردیبهشت ماه- ممنوع است.
در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12:00 تا 24:00 روز جمعه - اول اردیبهشت ماه- از تهران به قائم شهر و بالعکس ، ممنوع است.

منبع: ایرنا

 

 

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
بازداشت کودکان مهاجر در آمریکا
کارشناسان سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای بازداشت کودکان مهاجر توسط دولت آمریکا را محکوم کرده و آنها را مصداق شکنجه دانسته است.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X