رئیس دادگستری کل گلستان موضوع بازداشت مدیرعامل معدن ذغال سنگ شهرستان آزادشهر در شرق استان را شایعه خواند و از رسانه ها و کاربران فضای مجازی خواست که به شایعات دامن نزنند.

بازداشت مدیرعامل معدن آزادشهر شایعه است

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو؛ هادی هاشمیان همچنین از آمارهای متناقض درخصوص تعداد کشته ها و اجساد کشف شده از زیر آوار معدن زمستان یورت این شهرستان گلایه کرد.


به گزارش ایرنا در پی وقوع انفجار در یکی از پنج تونل درحال بهره برداری معدن زمستان یورت آزادشهر مقارن ظهر چهارشنبه، 35 تن در داخل تونل محبوس شدند که تاکنون پیکر 22 تن پیدا و 21 تن احراز هویت و تحویل خانواده ها شده اند.


طبق گزارش سرپرست اورژانس کشور این حادثه 72 مصدوم داشته است که برخی به صورت سرپایی مداوا و تعدادی نیز به مراکز درمانی منتقل که بستری یا پس از مداوا ترخیص شدند.


معدن ذغال سنگ زمستان یورت آزادشهر در فاصله 90 کیلومتری شرق گرگان مرکز گلستان دیروز براثر افزایش گاز متان داخل آن منفجر شد و همچنان عملیات امداد و نجات و هوادهی برای دسترسی به عمق تونل و مشخص شدن وضعیت سایر افراد محبوس شده ،ادامه دارد.


معدن زمستان یورت در منطقه ای به همین نام در 25 کیلومتری جنوب شرق شهر آزادشهر قرار دارد.

منبع: ایرنا

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
دادستان تهران: سلبریتی‌ها دخالت‌ و اظهارنظرهای بی‌جا می‌کنند
دادستان تهران با انتقاد از اقدامات و اظهارت برخی سلبریتی‌ها گفت: این تحرکات جای تأمل دارد که چرا این افراد به جای پرداختن به امور داخل در تخصص خود، دخالت‌های بی‌جا و اظهار نظرهای بی‌مبنا می‌کنند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X