پایتخت نشینان با حضوری پرشور در تبلیغات نامزد مورد حمایت خود، به پیشواز دوازدهمین دوره ریاست جمهوری رفتند.

 حضوری پرشور تهرانی ها در آخرین شب تبلیغات انتخابات

شامگاه چهارشنبه در شب آخر تبلیغات خیابان های مرکزی شهر از جمله مطهری، محدوده فاطمی، بهشتی، یوسف آباد، میدان و چهار راه ولیعصر (عج)، جمعیت زیادی از شهروندان تهرانی حضور دارند.  در طول خیابان ولیعصر تا ابتدای مطهری، نوجوانان و جوانان درحال توزیع پوستر به خودروهای عبوری هستند و شمار زیادی نیز در کنار ستادهای مختلف مستقر در خیابانهای این منطقه با پخش آهنگ های مختلف، شور و هیجان ساعت های آخر تبلیغات انتخاباتی را دوچندان کرده اند.

امشب نسبت به شب های قبل شور و حضور جمعیت در خیابان و پیاده روها بیشتر است که این امر باعث ترافیک سنگین در بعضی خیابان ها شده است . در اوج صدای ممتد بوق خودروها و عبور موتورسواران، برخی در حال توزیع پوستر هستند، عده ای در حال شعار دادن و عده ای با یکدیگر عکس گرفتن، هستند.
در شب آخر انتخابات حضور یگان های ویژه موتور سوار در سطح شهر و تردد در خیابان ها و همچنین حضور ماشین های نیروی انتظامی به خصوص در کنار ستادها پررنگ تر است.
در دست اکثر طرفداران روحانی پرچم های بنفش و ایران مشاهده می شود و شعار آنها با این مضمون است 'روحانی، اصلاحات، پیروز انتخابات'، 'رییسی، تتلو، پیوندتان مبارک'، 'رییسی نیومده باید برری'، 'روحانی حمایتت می کنیم'.
در دست اکثر طرفداران رییسی پرچم ایران بود و شعار آنها این بود که 'روحانی بای بای' و 'یک روز مانده به رییس جمهوری روحانی' است.
دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هستند که از این تعداد ۱ میلیون و ۳۵۰ هزارو ۲۹۴ نفر رأی اولی خواهند بود.

 

منبع: ایرنا

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
دادستان تهران: سلبریتی‌ها دخالت‌ و اظهارنظرهای بی‌جا می‌کنند
دادستان تهران با انتقاد از اقدامات و اظهارت برخی سلبریتی‌ها گفت: این تحرکات جای تأمل دارد که چرا این افراد به جای پرداختن به امور داخل در تخصص خود، دخالت‌های بی‌جا و اظهار نظرهای بی‌مبنا می‌کنند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X