معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از کشف و انتقال یک محموله دیگر از بقایای جانباختگان ATR شامل ۵ نیم تنه خبر داد.

تاکنون جسد 35 نفر از مسافران هواپیمای ATR به خانواده‌ها تحویل شده است

عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امروز یک محموله دیگر از بقایای جانباختگان هواپیمای ATR تهران-یاسوج شامل 5 نیم تنه به وسیله بالگرد به پایین ارتفاعات منتقل که بعد آن به پزشکی قانونی انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه تاکنون جسد 35 نفر از مسافران هواپیمای ATR تهران یاسوج به خانواده‌ها تحویل شده است، عنوان کرد: به احتمال زیاد با انتقال این محموله و انجام آزمایشات لازم برخی دیگر از پیکرها شرایط تحویل را داشته باشند.

فیلی با بیان اینکه هم اکنون امدادگران جمعیت هلال احمر و کوهنوردان محلی به جست‌وجوی پیکر جانباختگان ادامه می‌دهند، افزود: امیدوارم بزودی پایان عملیات در دنا اعلام شود.

هواپیمای تهران- یاسوج 29 بهمن ماه 96 در ارتفاعات دنا دچار سانحه سقوط شد که از آن تاریخ تاکنون عملیات جست‌وجوی پیکر 66 جانباخته این سانحه ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
خدا چه مشکلی با مردم مراکش دارد که نگذاشت آنها پیروز شوند
عده‌ای پیروزی ایران بر مراکش را خواست خدا دانسته و گفتند و نوشتند که چون خدا ملت ایران را دوست دارد، کاری کرد که فوتبالیست‌های ایران برنده شوند!

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X