"بابا وانگا"، پیشگوی مشهور از بلغارستان که تاکنون پیشگویی هایش ردخور نداشته، پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بار دیگر پیش بینی و سخنانش تیتر نخست بسیاری از روزنامه‌های جهان شد .

آمریکا با مشکلات اقتصادی روبه رو خواهد شد

پس از پیروزی "دونالد ترامپ" در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پیشگویی های "بابا وانگا" –پیشگوی معروف بلغاری- بار دیگر، تیتر یک برخی روزنامه های جهان شد؛ به ویژه آنکه بیش از 85 درصد از پیش گویی هایش تاکنون، درست از آب درآمده است و بسیاری از سیاستمداران، پیش بینی های او را باور دارند. بابا وانگا" پس از آنکه سالها قبل، پیش گویی کرده بود باراک اوباما، چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود، همچنین تصریح کرده بود که او آخرین رئیس جمهور آمریکاست.

این پیشگوی بلغاری پیش بینی کرده بود که پس از اتمام ریاست جمهوری اوباما و جلوس جانشین او در کاخ سفید، آمریکا با مشکلات اقتصادی روبه رو خواهد شد.

بابا وانگا گفته بود که مردم آمریکا به رئیس جمهور پس از اوباما، امید بسیاری خواهند بست، ولی او آنها را رها می کند که به دنبال آن، نزاع هایی میان ایالت های شمالی و جنوبی درخواهد گرفت.

بابا وانگا، پیرزن نابینای بلغاری بود که سال 1996 در سن 85 سالگی درگذشت. او صدها پیش گویی داشته است که موارد زیادی از آن، مانند سونامی 2004، حملات یازده سپتامبر، تغییر آب و هوای کره زمین و ظهور گروه تروریستی داعش، درست از آب در آمده بود.

-165981.jpg

-165980.jpg

-165979.jpg

-165982.jpg

 

منبع: ایران آنلاین 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01396-02-23 11:54
به نقل از رحمانی:
پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوی امریکا زن پیشگوی مشهور نابینای بلغارستان پیش بینی خود را اعلام کرد و تیتر اول روزنامه های جهان شد.
باباوانگا پیرزن بلغاری سال1996در 85سالگی درگذشت؟سلام و وقت به خیر

کاربر محترم ممنون که اخبار سیمرغ را دنبال میکنید ، با توجه به متن خبر پیش بینی باباوانگا پیرزن بلغاری بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات دوباره باز نشر شده و در روزنامه های خبری دوباره منتشر شده ، این پیش گویی ها قبل از فوت ایشون هم منتشر شده بود ، و با توجه به تذکر شما متن خبر اصلاح شد

با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

تازه ترین اخبار
هشدار عفو بین الملل به بن سلمان: فعالان حقوق بشر را آزاد کن
مدیر کمپین‌های خاورمیانه در عفو بین‌الملل از مقامات عربستان خواست فورا فعالان حقوق بشر را بدون قید و شرط آزاد کنند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X