برخی هواداران رییس جمهور آمریکا مجهز به مسلسل‌های خودکار در محل سخنرانی «دونالد ترامپ» در شهر آتلانتا حاضر شدند.

مسلسل‌های خودکار در محل سخنرانی «دونالد ترامپ»

برخی هواداران «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا روز (شنبه) در مرکز شهر آتلانتا، پایتخت ایالت جورجیا با مسلسل‌های خودکار و نیمه خودکار تجمع مسالمت‌آمیزی را برگزار کردند.به نوشته وبگاه «دابلیو اس بی. تی‌. وی» هواداران ترامپ بعد از ظهر شنبه در پارک «سنتیننتال المپیک» جمع شدند و دلیل حضور خود را نشان دادن حمایت از ترامپ اعلام کردند.

«کریس هیل» از حاضران در این تجمع اعلام کرد: «ما از متمم دوم قانون اساسی استفاده می‌کنیم تا از متمم اول آن دفاع کنیم. در سراسر روز هواداران بیشتری از ترامپ اینجا خواهند آمد تا حمایت خود را از رییس جمهور نشان دهند. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که این افراد در امنیت بسر می‌برند و این حق را دارند تا بدون ترس از خشونت یا ارعاب از طرف گروه‌های مخالف صدای خود را بیان کنند.»

 1179973_581.jpg

شبکه خبری «Channel 2 Action News» در این زمینه گزارش کرد که شبه نظامیان هوادار ترامپ علاوه بر نمایش حمایت از رییس جمهور آمریکا، به عنوان تیم امنیتی مراقب سخنرانی رییس جمهور در جمع مردم بودند.

خبرگزاری «رویترز» نیز دلیل سخنرانی ترامپ را تلاش جهت بازگشت به روند مبارزات انتخاباتی در حمله به رسانه‌ها و بیان موفقیت‌هایش در جمع دوستانه هوادرانش عنوان داشت.ترامپ که با اعتراضات روزافزون منتقدین و رسانه‌های جریان اصلی مواجه است، روز گذشته در توییتر تهدید کرد که ممکن است از هوادارانش بخواهد به خیابان‌ها بیایند.

 

منبع: فارس

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
روسای‌ کدام کشورها بیشترین و کمترین حقوق را می گیرند
حقوق سران بسیاری از کشورها، یکسان نیست.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X