یک دیپلمات روسیه پس از قتل دو نفر در مسکو خودکشی کرد و همزمان تحقیقات گسترده پلیس برای کشف دلایل این اقدام آغاز شده است.

یک دیپلمات روس پس از قتل 2 نفر خودکشی کرد

 اداره اطلاعات و اخبار وزارت خارجه روسیه روز دوشنبه خبر خودکشی دیپلمات روس و کشته شدن دو نفر دیگر را تائید کرد. شبکه تلویزیونی ار.ب.کا روسیه به نقل از یک مقام وزارت خارجه گفت: در زمان حاضر تحقیقات در باره این واقعه غمناک ادامه دارد. در گزارش رسانه روسی گفته شد: حادثه در خانه دیپلمات روس در خیابان لنینسکی پراسپکت مسکو رخ داد و ماموران امنیتی جسد یک مرد و یک زن و دختربچه را با آثار گلوله کشف کردند.

بر اساس اطلاعات ماموران قضایی، زن مقتول و دختر خردسالش که به عنوان میهمان به خانه کارمند وزارت خارجه آمده بودند، توسط میزبان با شلیک گلوله ها از اسلحه شکاری کشته شدند و ضارب نیز پس از ارتکاب قتل خودکشی کرد. کمیته بازپرسی دادستانی روسیه در باره قتل این افراد پرونده کیفری گشوده و تحقیقات در چارچوب آن جریان دارد.

منبع: ایرنا
 
 
 
 

loading...
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که امشب برای دیداری غیر رسمی با پاپ فرانسیس و مقامات ایتالیایی به رم سفر می کند، با یک سوپر خودروی زرهی موسوم به 'جانور' که همانند یک تانک مقاوم است، در خیابان های پایتخت ایتالیا تردد خواهد کرد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X