یک فعال فضای مجازی با جا به جایی موهای رهبران کره شمالی و آمریکا توانسته تصاویر دیدنی از این دو در شبکه های اجتماعی منتشر کند.

تغییر موهای دو دیکتاتور لجباز

به نقل از دیلی استار؛ از جا به جایی موهای  رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ تصاویرجالبی  بدست آمده که واکنش کاربران را درپی داشته است. این ریتور معتقد است که با این کار توانسته نوع حس خود را نسبت به رفتار و عملکرد این دو سیاستمدار نشان دهد.پس از انتشار این تصاویر هر یک از کاربران نظرات متقاوتی از خود بیان کرده اند.

یکی از کاربران نوشته که قرار دادن فرم و مدل موی ترامپ روی سر کیم چهره اش را بهتر کرده است.

یکی دیگر نیز نوشته رنگ موهای ترامپ روی سر کیم چهره رهبر کره شمالی را ورزشی تر کرده است.ردیت یک وب گاه  برای جمع‌آوری اخبار اجتماعی که در آن کاربران ثبت‌نام کرده قادرند اخبار را در قالب لینک یا متن ارسال کنند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. کاربران می‌توانند به پست یا گزارش‌های نوشته شده رأی دهند و جایگاه آن خبر را در صفحات ردیت و صفحه اصلی  مشخص کنند. در واقع کاربران هستند که در ردیت اهمیت خبر را تعیین می‌کنند. این وب‌گاه در سال ۲۰۰۵ توسط استیو هافمن  والکسیس اوهانیان که هر دو دانش آموخته دانشگاه ویرجینیا هستند تأسیس شد. دفتر مرکزی ردیت در سانفرانسیسکو کالیفرنیا است.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
لودریان: اروپا باید برنامه موشکی ایران را بررسی کند
وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد که اتحادیه اروپا باید برنامه موشکی و نقش ایران در سوریه و یمن را بررسی کند.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X