همزمان با انتشار رسوایی اخلاقی بسیاری از هنرمندان و سیاستمداران پیشین آمریکا رسانه‌های این کشور به‌تازگی از رسوایی جنسی نامزد جمهوریخواهان در ایالت آلاباما برای انتخابات مجلس سنا خبر دادند.

 افشای رسوایی اخلاقی نامزد روی مور» نامزد جمهوریخواه

«روی مور» نامزد جمهوریخوان برای انتخابات مجلس سنا متهم است که در ایام جوانی به دختری نوجوان تعرض جنسی کرده‌ است. بنا به گزارش رویترز،به تازگی در آستانه انتخابات مجلس سنا آمریکا زنی ۵۳ ساله، نامزد جمهوریخواهان در انتخابات مجلس سنای آمریکا را متهم کرده که هنگامی که ۱۴ ساله بوده از سوی «مور» ۳۲ ساله مورد تعرض جنسی قرار گرفته است.

«روی مور» ۷۰ ساله، اما گفته‌های «لی کورفمن» ۵۳ ساله را رد می‌کند و اتهام او را علیه خود دروغی آشکار و حمله سیاسی ناامیدانه رقیبان دموکراتش در انتخابات آتی مجلس سنا می‌داند.

«سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید روز جمعه اعلام کرد اگر این اتهام‌های جنسی علیه «روی مور» درست باشد، رئیس‌جمهور، دونالد ترامپ از او خواهد خواست تا از مبارزات انتخاباتی مجلس سنا کنار بکشد.

 

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
فیلم و خبر جدید از عملیات در نفتکش سانچی
مقامات چینی اظهار کرده‌اند نفتکش غرق شده سانچی ممکن است در حال انتشار سوخت بانکر سنگین و همچنین نفت سبک در شرق سواحل چین باشد و بهترین راه چاره بیرون کشیدن این کشتی است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X