به دنبال انتشار خبرهایی از گسترش روابط بین اسرائیل و عربستان، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس اسرائیلی عکس‌هایی از خود منتشر کرد که در آنها با پوشش سنتی عربستان در مسجد نبوی در مدینه منوره ظاهر شده است.

تصاویر روزنامه‌نگار اسرائیلی در حرم مسجد النبی در مدینه منوره!

 به نقل از سایت شبکه المنار، بن تزیون، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس اسرائیلی در صفحه اینستاگرام خود تصاویری از خودش در مکه، جده، مدینه و ریاض منتشر کرد.

این وبلاگ‌نویس اسرائیلی در اینستاگرامش عکس‌هایی از خود در مسجد النبی منتشر کرد که در آن پوشش سنتی عربستان را به تن داشته و کنار چند زن و مرد عکس گرفته است.

57596264.jpg

حضور یک شخصیت یهودی در مکان مقدس مسلمانان خشم فعالان را در فضای مجازی برانگیخت و آنها هشتگ "یک صهیونیست در حرم نبوی" را ثبت کردند.

وبلاگ‌نویس مذکور زیر عکسی که شهروندان سعودی در آن هستند، نوشته: "برادر عزیزم عبدالعزیز، نسل ما برای نخستین بار و تا ابد باید پل‌های ارتباطی میان یهودیان و جهان عرب بسازد. عربستان و اسرائیل برای تحقق کامل صلح در خاورمیانه باید کنار یکدیگر بایستند".

این وبلاگ‌نویس اسرائیلی در حالی به عربستان سفر کرده که گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از وجود روابط بین دو طرف است.

در این راستا، یک وزیر اسرائیلی گفته است، دولتش به دنبال نگرانی‌های مشترک درباره ایران تماس‌های محرمانه‌ای با عربستان برقرار کرده است.

این نخستین افشاگری یک مسؤول اسرائیلی درباره تماس‌هایی از این قبیل است.

عکس‌های بن تزیون مربوط به دیدارهای او با فعالان و اصحاب رسانه عربستان نیز است.

بن تزیون از اعضای حزب راست‌گرای تندور "زیهوت یهودیت" (هویت یهودی) و کاندیدای عضویت در کنست (پارلمان اسرائیل) است که به نظر می‌رسد در همایشی که ۱۵ و ۱۶ نوامبر در ریاض برگزار شد، حضور داشت.

این همایش به عنوان "بزرگترین فعالیت جوانان در خاورمیانه" برگزار شد.

 

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
چالوس از ساعت ۱۷ یکطرفه می شود
تردد در محور کندوان از ساعت ۱۴ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و این محور از ساعت ۱۷ تا ۲۰ از کرج به چالوس یکطرفه می شود.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X