سازندگان عروسک در آمریکا عروسک جدیدی به نام «ترامپ خرسه» را که دارای همه مشخصات دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا است، به بازار عرضه کردند.

سازندگان عروسک در آمریکا به ساخت عروسک جدیدی به نام «ترامپ خرسه» مبادرت کرده اند که برگرفته از شخصیت دونالد ترامپ و شبیه خود اوست.

تبلیغات برای فروش گسترده این عروسک جدید خرس در آمریکا شروع شده است. این عروسک به قیمت نوزده دلار و نود و پنج سنت به بازار آمده است.

این عروسک شبیه ترامپ موی زرد رنگ دارد و کراوات قرمز به گردن بسته است (کراوات قرمز نماد حزب سرخ رنگ آمریکا یعنی جمهوری خواهان است). ویژگی جالب این عروسک این است که انگشت ندارد و درنتیجه نمی تواند پیام توئیتری منتشر کند (کنایه از انبوه پیامهای توئیتری ترامپ)!

قبلا نیز از شخصیت های روسای جمهور آمریکا عروسک‌هایی ساخته شده بود. از شخصیت تئودور روزولت که او را تدی صدا می کردند، عروسک «تدی خرسه» ساخته شد. حالا نیز عروسک ترامپ ساخته شده است تا شخصیت او نیز در دنیای عروسکها جای گیرد.


گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:asriran.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
نامه ای با امضاء 40 نماینده برای ریاست جمهوری و قوه قضاییه!
نماینده اصلاح‌طلب مردم دماوند در مجلس از جمع‌آوری امضاء برای نامه‌ای خطاب به روسای جمهور و قوه قضاییه به‌منظور آزادی هرچه سریع‌تر بازداشت‌شدگان در جریان اعتراض‌های اخیر خبر داد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X