در روزهایی که چهره های ورزشی سرشناس می کوشند با به اشتراک گذاشتن تصاویری از سیل آذربایجان و شهرهای اطراف با مردم داغدیده همدردی کنند، اسطوره استقلال هم عکسی از خودش را منتشر کرده است.

آقای مجیدی نمی دانی سیل آمده؟

 فرهاد مجیدی شخصیت عجیبی دارد. آن قدر عجیب که وقتی مربی دوران نوجوانی اش که نقش پر رنگی در رشد او داشت و بعدها به عنوان روزنامه نگار هم بزرگ ترین حامی او بود، دار فانی را وداع می گوید، هیچ پیام تسلیتی برای درگذشت او نمی دهد و تازه در برنامه تلویزیونی 90 هم وقتی اسم او می آید به جای آن که به خانواده اش تسلیت بگوید، مربی و حامی رسانه ای خود را به فرصت طلبی متهم می کند!

آن قدر عجیب تر که وقتی یک روزنامه تیتر می زند فرهاد به خاطر درگذشت پورحیدری حالش بد بوده و گریه کرده تکذیب می کند و می گوید من گریه نکردم تا خانواده پورحیدری شگفت زده از خود بپرسند یعنی فرهاد از درگذشت منصورخان ما ناراحت نبوده و خوشحال بوده؟

عجیب در این حد که از مکتب حجازی حرف می زند و فردا شبش با امیر قلعه نویی قرارداد می بندد و یا در رسانه ها امیر را مربی فاقد دانش معرفی می کند و دو روز بعد برای حمایت از او به ورزشگاه می رود.

فرهاد حالا در این روزها هم که اهالی فوتبال تلاش می کنند هر کدام به سهم خود همدرد داغدیده های سیل آذربایجان و شهرهای اطراف باشند، عکسی از خود در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر می کند در حال خنده تا این بار حتی برخی هوادارانش هم که به او شاه فرهاد می گویند و هر کار نادرستش را هم تایید می کنند شاکی شوند و بپرسند حال شما خوب است؟

از چیزی خبر نداری؟ همان طور که علیرضا جهانبخش را و سردبیر روزنامه خبرورزشی را نمی شناختی، نمی دانی سیل آمده؟ به نظر شما در دنیای فرهاد ساعت چند است؟

81305_626.jpg

 

منبع: رادنیوز

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01396-01-29 13:10
سلام
آدم درست یعنی همین نه افرادی مثل شماها که فقط دنبال نشون دادن خودتونید و خوب جلوه دادن
در مورد پورحیدری، قضیه اغراق بیش از حد روزنامه خبرورزشی بود که اعلام کرد اینطوری نبوده و بزرگ نمایی شده است. در مورد مرگ، خبر ورزشی هم بهترین حرف رو زد چون همین آدم بود که استقلال رو با تیتراش می برد تو حاشیه، درست در زمانی که همه چیز عالی بود و از پول بیت المال به نفع خواسته های خودش قلم میزد و این یعنی حق الناسی که به گردنش بود و انصاف نداشت. در مورد سیل و زلزله هم ابراز همدردی واسه کسی که الان تلویزیون هم نداره نگاه کنه و حتی جای خواب جزء اینکه برای خود شیرینی باشه و عوام فریبی چیز دیگه ای نیست؛ مهم کمک نقدی هست که ماهیانه به حساب کودکان سرطانی و اوتیسم میده و تویی که خبرنگاری باید بری ته اون کار رو در بیاری نه واسه چیزی که تو فکرت میگذره بخوای قلم بزنی.
اوفتاد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نقطه ضعف اسپانیا برای گل خوردن کجاست؟
تیم ملی فوتبال اسپانیا زمانی که در زمین خود حضور دارد، بیش از دیگر مواقع دروازه‌اش باز می شود که این موضوع به نفع ایران است چون تیم ملی بیش‌تر گل‌هایش از طریق ضربات آزاد به ثمر رسیده است.
تازه ترین اخبار ورزشی
فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه دوپینگی بوده است
روسلان کامبولوف، فوتبالیست تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه که به دلیل مصدومیت از تیم ملی روسیه کنار گذاشته شد, دوپینگی بوده است!
loading...

 

X