علی کریمی به عنوان سرمربی نفت تهران انتخاب شده است اما همچنان با لباس شخصی در تمرین نفت تهران حاضر می شود.

حضور علی کریمی با لباس شخصی در تمرین نفت تهران

به مانند روزهای گذشته علی کریمی همچنان با لباس شخصی در تمرینات نفت تهران حاضر می شود.

کریمی چند روزی است به صورت رسمی به عنوان سرمربی نفت تهران انتخاب شده اما با این حال هنوز وجهه یک مربی را در این تیم نشان نداده است. اوج فعالیت کریمی در تمرین نفت در روزهای گذشته، برگزاری جلسه سرپایی با بازیکنان این تیم بوده و کریمی هنوز خروجی فنی برای این تیم نداشته است.

مشخص نیست کریمی با ارائه این سبک در روزهای گذشته چه هدفی را دنبال می کند اما حقیقت این است که او هنوز تصویری از یک مربی را در نفت ارائه نداده و به نظر می رسد ادامه این روند به جایگاه او در این تیم نیز آسیب وارد کند. او در مقطع حساسی قرار دارد. در آغاز راه پر پیچ و خم مربیگیری. کریمی نیاز دارد ستون های شغل جدید خود را بسازد؛ لباس تمرین به تن کند و به وسط زمین برود، تیم را تمرین بدهد و سر بازیکنان فریاد بکشد. کاری که همه مربیان انجام می دهند.

 

علی کریمی در تمرین نفت تهران

علی کریمی در تمرین نفت تهران

 

نمی توانیم بگوییم او با دنیای مربیگری بیگانه است. سال ها به عنوان بازیکن با مربیان مختلف کار کرده و در چند وقت اخیر نیز دوره های مربیگری را پشت سر گذاشته است. کریمی آماده است تا این کار را به صورت حرفه ای آغاز کند اما همچنان با لباس شخصی در تمرین نفت حاضر می شود تا شاگردانش نیز از این رفتار او غافلگیر شوند.

کریمی هر چقدر هم محبوب باشد و از نظر شخصیتی منحصر به فرد، باید بداند عرصه مربیگری دنیایی دیگر است و نمی توانید با شخصیت فردی کم حرف و آرام یک تیم را به لحاظ فنی هدایت کنید.

کریمی چند هفته دیگر باید روی نیمکت این تیم در لیگ برتر قرار بگیرد. این شرایط نیاز به مقدماتی دارد که او را آب دیده کند. هنوز اما استارت نخورده است. از حالا به بعد او تنها زمان را از دست می دهد. بهتر است هر چه سریع تر این سبک را تغییر دهد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
توضیح خسرو حیدری درباره شکایت از باشگاه استقلال
خسرو حیدری خبر شکایتش از باشگاه استقلال را تکذیب کرد.
loading...

 

X