هواداران تراکتورسازی از مسئولان این تیم درخواست کرده اند که از پرسپولیس به فیفا شکایت کنند!

شکایت تراکتورسازی از پرسپولیس

 در ورزشگاه آزادی اتفاقات بدی رخ داد، هواداران پرسپولیس به تراکتوری‌ها اهانت کردند و هواداران تراکتور هم علیه هادی نوروزی شعار دادند تا یک بازی قشنگ، حاشیه‌های زشتی داشته باشد.

حالا فدراسیون فوتبال در حال بررسی اتفاقات تلخ این بازی است. باشگاه تراکتورسازی هم از فدراسیون خواسته فوری با پرسپولیس برخورد کند. در تبریز اما برخی هواداران تراکتور مدعی هستند باشگاه باید موضوع را به فیفا بکشاند.

آنها می‌گویند با توجه به اصراری که فیفا در مورد پرهیز از توهین‌های قومیتی و شعارهای نژادپرستانه دارد اگر مدارک  تراکتور به فیفا برسد، پرسپولیس از لیگ برتر حذف خواهد شد.

این در حالی است که باشگاه تراکتورسازی می‌داند هر پرونده‌ای ابتدا باید در فدراسیون فوتبال بررسی شود و باشگاه‌ها نمی‌توانند فدراسیون کشورشان را دور بزنند و مستقیم سراغ فیفا بروند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: alalam.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
1396-10-11 10:02
پس اون همه توهینی که تراکتوری ها کردن به هیچ جا حساب نیست. آقایون تراکتوری ما رو از این چیزا نترسونید. توهین رو شما اول شروع کردید. اون همه مرگ بر فارس و خلیج عربی که هنوز همه ویدیوهاش هست. وقاحت هم حدی داره. خاجلت هم خوب چیزی است. در ضمن حساب یه عده پان ترک از ملت شریف آذر بایجان و قوم ترک جداست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش مسی به خداحافظی رونالدینیو! عکس
لیونل مسی به مناسبت خداحافظی رونالدینیو پیامی را در اینستاگرام رسمی خود منتشر کرد.
 

X