سرمربی تیم فوتبال استقلال از کارشناسی امید روانخواه در بازی مقابل الاهلی ناراحت است.

انتقادهای روانخواه از استقلال 

 علیرضا منصوریان از اینکه امید روانخواه در جریان بازی استقلال با الاهلی به انتقاد از شیوه بازی آبی پوشان پرداخته ناراحت شده و به اطرافیان خود در امارات این گلایه خود را منتقل کرد.منصوریان در این خصوص اظهار داشت روزی که از استقلال خداحافظی کرد مدعی شد تنها کسی که بعد از او لیاقت پوشیدن پیراهن شماه ۱۰ را دارد امید روانخواه است اما او در بازی استقلال با الاهلی درحالی که قبل از آن در ۵ بازی برنده شده بودند این موضوع را نادیده گرفته و به انتقاد از تیم پرداخته است.

منصوریان با ناجوانمردانه دانستن این انتقادها اعلام کرده که از او به عنوان یک استقلالی توقع این نقد را نداشته و نباید چهره استقلال را تخریب می کرد.

روانخواه با برابر خواندن نیروی انسانی استقلال با الاهلی از دفاعی بازی کردن آبی ها و بی دقتی روی ضربات کاشته حریف و همچنین ناتوانی در خلق موقعیت گله کرده بود.

 

منبع: نامه

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
پربیننده ترین اخبار ورزشی
انتشار فیلم کتک خوردن شدید ورزشکار زن ایرانی در ترکیه!
اعزام‌های غیر قانونی دختران رزمی‌کار ایران به مسابقات غیر قانونی درون رینگی، همچنان ادامه دارد و در جدیدترین مورد آن, معصومه تاجیک موی‌تای کار کشورمان در یک مسابقه به شدت کتک خورد!
 

آخرین اخبار استقلال

X