از دروازه‌بان استقلال خواسته شده كه آرام شود و بعد از بازی التعاون حرفی به زبان نیاورد.

یکی مهدی رحمتی را به سکوت دعوت کند

سیدمهدی رحمتی مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را تهدید کرده که بعد از بازی با التعاون در لیگ قهرمانان آسیا، علیه‌شان دست به افشاگری می‌زند. البته رحمتی قبلاً هم از این حرف‌ها زده بود. او یکی، دو بار امیر قلعه‌نویی را در فصول اخیر تهدید به افشاگری کرد ولی در نهایت تصمیم گرفت سکوت کند. این بار هم رحمتی تهدید کرده که درباره کمیته انضباطی دست به افشاگری می‌زند.

البته این موضوع از سوی اسماعیل حسن‌‌زاده رئیس کمیته انضباطی که در گذشته رابطه خوب و گرمی با رحمتی داشت، فعلاً بی‌پاسخ مانده، هر چند دبیر این کمیته اعلام کرده که رحمتی در صورت تهدید یا توهین دوباره، احضار خواهد شد.

همواره این بحث وجود داشت که کمیته انضباطی با رحمتی مهربان است ولی استقلالی‌ها این موضوع را رد می‌کردند. در ماجرای جنجالی انزلی که هواداران تیم میزبان با انتشار تصاویری خبر از حرکت غیراخلاقی رحمتی مقابل آنها دادند، حسن‌‌زاده به دفاع از گلر استقلال پرداخت. او حتی از رحمتی دفاع کرد و گفت نباید محروم شود.

حالا با اتفاقاتی که افتاده، به نظر می‌رسد رحمتی و حسن‌‌زاده به بن‌بست رسیده‌اند! از سویی علیرضا منصوریان هم امسال دید مثبتی نسبت به کمیته انضباطی نداشته و هیچ بعید نیست این مسئله روی رحمتی هم اثرگذار بوده باشد.

شنیده می‌شود پس از تهدیدهای رحمتی، بعضی از مسئولان فدراسیون به صورت تلفنی با سید رضا افتخاری صحبت کرده و از او خواسته‌اند دروازه‌بان تیمش را آرام کند.

به همین دلیل افتخاری هم با مسئولان تیم صحبت کرده و گفته است با رحمتی در این باره حتماً حرف بزنند تا آرام شود و بعد از بازی التعاون حرفی به زبان نیاورد.

 

منبع: جام نیوز

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
اولین صحبت های وحید امیری درباره لایی به پیکه
وحید امیری وینگر تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد دیدار به یادماندنی مقابل اسپانیا و حرکت جالب خودش در این بازی صحبت کرد.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X