سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار با سیاه جامگان گفت: می دانیم که حریف سختکوشی پیش رو داریم که سرمربی اش را تازه تغییر داد و ما تفکراتش را نمی‌دانیم.

علیرضا منصوریان: ما هم باید سرباز بگیریم

علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از دیدار روز شنبه برابر سیاه جامگان که بعدازظهر امروز جمعه در سالن کنفرانس سازمان لیگ برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: صحبت هایم را با گرامیداشت یاد اکبر دارستانی در تیم نفت شروع می کنم که سال گذشته دارفانی را وداع گفت. شاید اگر عمری داشت الان مربی استقلال بود.

 

وی ادامه داد: بازی فردا برای ما سخت خواهد بود. خداداد عزیزی و مهدی هاشمی نسب برای این تیم زحمت کشیدند و خوب فوتبال بازی می کردند. آقای میثاقیان هم جای آنها آمده است و تفکراتش را می دانیم اما نمی دانیم داخل زمین چه خواهد کرد.

 

سرمربی استقلال ادامه داد: سیاه جامگان تنها تیمی است که قبل از بازی با ما مربی اش را عوض کرده است و به همین دلیل ما نمی دانیم داخل زمین چه اتفاقی رخ خواهد داد. آقای میثاقیان مربی باتجربه ای است که روش بازی بسته را هم می داند و ما باید در طول بازی تیم حریف را آنالیز کنیم.

 

منصوریان ادامه داد: به بازیکنانم گفته ام که باید حواس شان باشد که ما یک هفته آسیایی هستیم و یک در لیگ داخلی بازی می کنیم. به بازیکنان گفته ام که فقط تا تمرین فردا حق شادی در مورد یک پیروزی را دارند. از هواداران هم می خواهم که ما را روز شنبه حمایت کنند و این جوانان استقلال را تنها نگذارند. امیدوارم بتوانیم از سد سیاه جامگان که حریف سختکوشی هست بگذریم.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: سه امتیاز این دیدار برای ما بسیار مهم است و امیدوارم بتوانیم با حمایت هواداران و با تلاش بازیکنان به این مهم دست پیدا کنیم.

 

وی از بدنسازی تیمش در استقلال ابراز رضایت کرد و گفت: روشی که ما در بدنسازی استقلال داریم در کلاس های پیشرفت استفاده شده و هر مربی بدنسازی که می آید باید مجری برنامه های ما باشد. ما مربیانی را به خدمت گرفته ایم که بتوانند این روش بدنسازی که هلندی است را به اجرا در آورد.

 

منصوریان در مورد حضور کاوه رضایی در این دیدار گفت: زمانی که در عمان بودیم کاوه مادر بزرگش را از دست داده بود و ما به خاطر شرایط بازی به وی اطلاع ندادیم و بعد از بازی گفتیم که بلافاصله به تهران برگشت و پس از شرکت در مراسم مادربزرگش امروز بعدازظهر در اردوی ما حاضر خواهد شد.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال از کنار گذاشتن خسرو حیدری برای این بازی خبر داد و گفت: به خاطر فشاری که خسرو حیدری امده است و برای جلوگیری از مصدومیت مجدد این بازیکن در این دیدار او را همراه نداریم و گفتیم که به اردو نیاید.

 

علیرضا منصوریان در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال جوانان زیادی دارد که سرمایه این باشگاه هستند. از این به بعد هم هر بازیکن زیر ۱۸ سالی که به استقلال بیاید باید قرارداد بلند مدت ببندد. هدف ما این است که چند بازیکن جوان دیگر را برای استقلال کشف کنیم. به همین خاطر چند استعدادیاب را با هزینه خود در سراسر کشور گذاشته ام تا بهترین ها را به استقلال بیاورند.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال از دو بازی سخت پیش روی این تیم خبر داد و گفت: ما باید با لوکوموتیو هم بازی کنیم و بازی با سیاه جامگان هم همانطور که گفتم برای ما سخت است. استفاده از جوانان ریسک بالایی می خواهد و اینکه می گویند توفیق اجباری است درست نیست. ما از ابتدای فصل روی جوانان برنامه ریزی کرده بودیم و منتظر بودیم این جوانان یکی یکی اعلام آمادگی کنند که برای بازی کردن آماده هستند.

 

منصوریان در مورد روزبه چشمی گفت: برای اتفاقی که رخ داده بسیار ناراحت هستم. شب گذشته با مدیر برنامه های روزبه صحبت کردم و از وی خواستم که روزبه را تمرینات ما برگرداند. این بازیکن از نظر روحی لطمه خورده است. از این موضوع خیلی ناراحت هستم و از هواداران می خواهم که به وی انرژی مثبت بدهد چون او فصل آینده بازیکن استقلال است.

 

وی با انتقاد از تیم هایی که سرباز می گیرند گفت: من به آقای تاج هم گفتم که کاری کنند که هر تیمی سه بازیکن سربازش را حفظ کند. اصلا چه دلیلی دارد تیمی مثل تراکتورسازی بازیکن سرباز بگیرد. این تیم که نظامی نیست. حالا بحث ملوان و فجرسپاسی فرق می کند. باید عدالت در این تیم ها رعایت شود نه اینکه فقط تراکتورسازی از بازیکن سرباز استفاده کند. از بیرون به بازیکن من می گویند برو خودت را سرباز کن. اگر قرار است تیم های دیگر سرباز بگیرند ما هم باید سرباز بگیریم.

 

منبع: جام نیوز

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پرسپولیس با این ترفند می تواند بازیکن جذب کند!
باشگاه پرسپولیس با یک ترفند ساده می تواند بازیکن جذب کند اما برای نیم فصل اجازه استفاده از انها را ندارد.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X