مصاحبه روز گذشته دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال شایعه قهر بازیکنان از تمرین را قوت بخشید.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حوالی ظهر دیروز بود که مسعود سلطانی فر در خبرگزاری خانه ملت مصاحبه کرد و مدعی شد که مجلس پرداخت حتی یک ریال به استقلال و پرسپولیس را ممنوع کرده است.

 

این اظهار نظر در حالی صورت گرفت که ساعتی بعد تمرین تیم استقلال باید در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد و همان زمان این شایعه مطرح شد که استقلالی‌ها به خاطر اینکه وزیر مدعی شده پولی به استقلالی‌ها پرداخت نمی‌شود حاضر به تمرین کردن نیستند.

 

بعد از این اتفاق سایت باشگاه استقلال خبر فوق را تکذیب کرد و مدعی شد تمرین نکردن استقلالی‌ها ربطی به این مسائل ندارد و آنها قرار است به استخر بروند اما دقایقی بعد نصرالله عبداللهی ادعا کرد که اعتصابی در کار نیست اما بازیکنان از مسائل مالی ناراحت هستند.

 

با این اظهار نظرها کم کم مشخص شد که استقلالی‌ها به خاطر حرف‌های وزیر ورزش ناراحت نیستند اما مصاحبه شبانه پندار توفیقی روی سایت وزارت ورزش و منتشر شدن دلایل تمرین نکردن استقلالی‌ها در سایت وزارتخانه شایعه ناراحتی بازیکنان استقلال به خاظر اظهارات وزیر را قوت بخشید.

 

اینکه چرا مسئول باشگاه روی سایت این باشگاه اظهار نظر نکرده و در سایت وزارتخانه مصاحبه کرده است خودش شائبه را ایجاد می‌کند که مسئولان وزارت ورزش خواسته‌اند انتقادات از حرف وزیر را کم کنند.

 

از سوی دیگر معمولا اخبار تمرینات استقلال و پرسپولیس و ... به صورت جزئی هیچ‌وقت در سایت وزارت ورزش و جوانان منتشر نمی‌شود که این اتفاق روز گذشته رخ داد.

 

منبع: نامه

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پاسخ کارلوس کی روش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران
کارلوس‌ کی روش در واکنش به صحبت های آرسن ونگر درباره تیم ملی ایران گفت: معجزه را باید ما بسازیم و اگر بخواهیم اتفاق می‌افتد.
 

آخرین اخبار استقلال

X