کاپیتان یتم فوتبال استقلال گفت: از تمام مسائل پشت پرده خبر داریم و فردا بعد از بازی همه حرف‌هایمان را می‌زنیم.

سیدمهدی رحمتی در نشست خبری قبل از بازی با لوکوموتیو اظهار داشت: در چندین سال گذشته هر وقت در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردم با تیم‌های ازبکستانی هم‌گروه شدم. آنها فوتبال فیزیکی و قدرتی انجام می‌دهند و ما هم تیم آنها را به خوبی توسط گروه آنالیز مورد بررسی قرار دادیم و ان‌شائآله قبل از پایان سال یک عیدی خوب به هواداران‌مان بدهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که توصیه‌اش به هواداران استقلال چیست، گفت: توصیه که نمی‌شود انجام داد چون هواداران استقلال همه چیز را درک می‌کنند اما آنها می‌دانند که ما تغییرات زیادی داشته و تیم‌مان جوان شده و رفته رفته بهتر هم خواهیم شد.

رحمتی تأکید کرد:‌ اگر واقعاً عدالت رعایت شود ما الان باید در جایگاه دوم جدول بودیم ولی شش هفته باقی مانده و نیم‌نگاهی به بالای جدول داریم. از هواداران استقلال می‌خواهم توجهی به حواشی نکنند و ما تصمیم گرفته‌ایم قبل از بازی به این مهمی هیچ صحبتی نکنیم و مثل بازی با سایپا محکم و یک دل در کنار کادر فنی از جان بگذاریم. ان‌شاءالله بعد از بازی همه اتفاقات را شرح می‌دهیم و این را هم باید اشاره کنم که ما از همه اتفاقات و مسائل پشت پرده اطلاع داریم و ان‌شاءالله با حمایت 100 هزار نفری فردا به برتری رسیده و سپس بعد از پایان بازی به اتفاق همه بازیکنان حرف‌هایمان را می‌زنیم.

 

منبع: فارس

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
 

آخرین اخبار استقلال

X