مدافع تیم ماشین سازی گفت: پولی که از استقلال می خواهم یک میلیاردو 250 هزار تومان است و آنها باید همه پول را پرداخت کنند.

 امین حاج محمدی درباره برد این تیم مقابل صنعت نفت اظهار داشت: با این بردی که مقابل این تیم به دست آوردیم خیلی امیدوار شدیم به بقا در لیگ. 6 بازی دیگر باقی مانده است و با تیم هایی بازی داریم که بیشتر رقیب های خود ما هستند. اگر بتوانیم این 6 بازی را به نفع خود تمام کنیم در لیگ باقی خواهیم ماند. وی درباره شکسته شدن بینی اش در بازی تصریح کرد: بینی ام در این بازی شکست و به حالت خیلی بدی هم این اتفاق برایم افتاد. باید اعتراف کنم دماغم کج شد. دقیقه 30 بازی این اتفاق افتاد اما ترجیح دادم به خاطر شرایط تیم در بازی بمانم. یک برصفر هم جلو بودیم و دوست داشتم در این پیروزی حضور داشته باشم.

مدافع اسبق استقلال درباره شرایط این روزهای استقلال و اعتصاب بازیکنان در روزهای گذشته بیان داشت: ما هنوز هم عاشق استقلال هستم و اخبار تیم را پیگیری می کنم. الان به عنوان یک هوادار از بردهای این تیم خوشحال می شوم. شنیده ام که بازیکنان اعتصاب کرده اند. وقتی بازیکنان اعتصاب می کنند حتما یک داستانی وجود دارد. آنها هم حقشان را می خواهند. مثل هر بازیکن دیگری که به دنبال حق و حقوقش است ولی این وسط کسانی هستند که موش می دوانند. اول طرف بازیکنان را می گیرند ولی سپس سر از مدیریت در می آورند. من منظورم بازیکن نیست. ما بازیکنان آنها را می شناسیم.

حاج محمدی درباره دلخوری اش از منصوریان گفت: من از ایشان دلخور هستم ولی دیگر نمی خواهم در این خصوص صحبت کنم. من مشکلم را جایی دیگری با ایشان حل می کنم. انشاالله آخر فصل با همدیگر کار داریم.

وی درباره اینکه در نیم فصل اول بازی نکرد ولی در نیم فصل دوم از بازیکنان ثابت ماشین سازی است خاطرنشان کرد: من نیم فصل اول هیچ مشکلی نداشتم. مطمئن باشید اگر مشکل فنی داشتم آقای کاظمی که از فنی ترین مربیان ایران است و با کسی رودربایستی ندارد از من استفاده نمی کرد. من به همه ثابت کردم که در فوتبال مشکل فنی ندارم.

حاج محمدی درباره طلبش از استقلال عنوان کرد:من هنوز با استقلال تسویه نکردم و پابرجاست. پولی که از استقلال می خواهم یک میلیاردو 250 هزار تومان است و آنها باید همه پول را پرداخت کنند. من نمی خواستم از این تیم شکایت کنم و به نوعی دوست نداشتم کار به اینجا بکشد حتی می خواستم پولم را ببخشم و بروم اما روز آخر بلایی سر من آوردند که مجبور به این کار شدم. یک روز گفتند منصوریان تو را می خواهد، یک روز گفتند نمی خواهد و هزار داستان دیگر. آدم تا یک حدی عاشق استقلال است.

وی درباره عملکرد افتخاری در استقلال گفت: فکر می کنم ایشان به جز دو، سه نفر از بازیکنان بقیه را بشناسد. بقیه را هم فکر می کنم اشتباهی می گوید. من در استقلال فقط توفیقی را می شناسم.

حاج محمدی درباره صحبت های زمانی عضو هیات مدیره استقلال درباره رحمتی و حیدری اذعان داشت: رحمتی ثابت کرد که این مقدار پول را نگرفته است. او تمام دریافتی هایش را منتشر کرد.

 

منبع: کاپ

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتخاب داور بازی ایران و پرتغال
داور دیدار تیم های ایران و پرتغال اعلام شد و داور پاراگوئه ای قضاوت این دیدار حساس را برعهده خواهد داشت.
تازه ترین اخبار ورزشی
انتخاب داور بازی ایران و پرتغال
داور دیدار تیم های ایران و پرتغال اعلام شد و داور پاراگوئه ای قضاوت این دیدار حساس را برعهده خواهد داشت.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X