سید رضا افتخاری در حالی روز گذشته اعلام کرد که هیچکس حق مصاحبه علیه هیات مدیره را ندارد که از قول وی صحبت‌هایی علیه زمانی مطرح شده بود.

نشست اعضای هیات مدیره استقلال روز گذشته در حالی برگزار شد که سایر اعضا در همان ابتدای جلسه نسبت به اظهارات مدیرعامل استقلال در جمع بازیکنان واکنش نشان دادند.اعضای هیات مدیره استقلال با انتقاد از افتخاری خطاب به وی گفتند: آیا شما رئیس مجمع هستید که عنوان می‌کنید اعضای هیات مدیره قرار است عوض شوند؟

افتخاری البته پاسخ داد هرگز چنین صحبتی نکرده است! وقتی مسئولان باشگاه استقلال پرینت صحبت‌های وی را در یکی از رسانه‌ها به افتخاری نشان دادند وی در کمال تعجب گفت چنین حرف‌هایی نزده و این نقل قول را تکذیب خواهد کرد.

همین موضوع باعث شد تا بعد از نشست هیات مدیره افتخاری عنوان کند که اعضای هیات مدیره با هم همدل هستند و قرار نیست تغییری در بخش مدیریتی باشگاه به وجود بیاید.

 

منبع: نامه

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
بمب نقل و انتقالات فصل در راه پرسپولیس!
علی قلی‌زاده هافبک ملی‌پوش سایپا مورد توجه تیم های زیادی است اما گفته می شود در صورت بخشیده شدن تیم پرسپولیس, وی به پرسپولیس خواهد پیوست.
پربیننده ترین اخبار ورزشی
انتشار فیلم کتک خوردن شدید ورزشکار زن ایرانی در ترکیه!
اعزام‌های غیر قانونی دختران رزمی‌کار ایران به مسابقات غیر قانونی درون رینگی، همچنان ادامه دارد و در جدیدترین مورد آن, معصومه تاجیک موی‌تای کار کشورمان در یک مسابقه به شدت کتک خورد!
 

آخرین اخبار استقلال

X