با وجود این که باشگاه استقلال قدری از مطالبات بازیکنان این تیم را پرداخت کرد، اما هنوز خطر اعتصاب این تیم و مدیرانش را تهدید می کند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، باشگاه استقلال روز پنجشنبه و به صورت شبانه به حساب بازیکنانش پول واریز کرد تا بعد از چند روز تنش و اعتصاب، تمرین آبی پوشان در روز جمعه انجام شود و چنین به نظر برسد که پرونده اعتصاب در این تیم مختومه شده است.

 

اما پیگیری ها نشان می دهد که اعتراض بازیکنان استقلال هنوز فروکش نکرده و هیچ بعید نیست باز هم تمرینات این تیم با خطر اعتصاب مواجه باشد.

 

گویا مسئولین باشگاه استقلال نتوانسته اند آن طور که به بازیکنان شان وعده داده بودند ده درصد از مبلغ قراردادشان را به آنها پرداخت کنند و پرداختی به بازیکنان کمتر از ده درصد بوده و این موضوع باعث شده تا هنوز استقلالی ها نسبت به پرداختی های خود معترض باشند. برخی بازیکنان به میزان همین 10 درصد انتقاد داشته و معتقد بودند باید درصد بیشتری در این مقطع به حساب شان واریز می شد.

 

هیچ بعید نیست با شروع دوباره تمرینات این تیم از سوم فروردین اعتراض آبی ها تبدیل به اعتصاب شود و باز هم در روند تمرین این تیم اختلال ایجاد شود.

109

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
جزییاتی از مصدومیت شدید روزبه چشمی
روزبه چشمی مصدوم شده است مشخص نیست که چه کسی جانشین وی خواهد شد.
loading...

 

آخرین اخبار استقلال

X